Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Patronka soutěže Maminka roku Tamara Klusová: Čtvrté dítě bych si raději osvojila

Video se připravuje ...
Šťastná máma, šťastný dítě, tuhle větu nenávidím, říká Tamara Klusová
VIDEO: Časopis Maminka / Karel Dlabač
13. října 2019 | 06:00

Tamara začala uvažovat o čtvrtém dítěti. Tentokrát však dodala, že by raději pomohla nějakému, které potřebuje rodiče. Tvrdí, že děti potřebují mámu co možná nejdéle.

Jak Tamara vzpomíná na loňský ročník a jak se těší na letošní vyvrcholení té nejdojemnější soutěže? „Maminka roku byl pro mě nádherný a emotivní zážitek,“ říká zpěvačka. „Jsem šťastná, že jsem toho mohla být součástí, a už se nemůžu dočkat letošního vyhlášení,“ dodává.

Tamara je patronkou kategorie Maminka podnikatelka. „V mojí kategorii je pro mě podstatná jedna věc: z té ženy musím cítit, že je víc tou maminkou. Že to podnikání dokáže hezky skloubit s mateřstvím, ale zároveň ví, že ta nejdůležitější role je role mámy. Aspoň dokud jsou ty děti hodně malé,“ říká Tamara. 

Sama přiznává, že to, že má tři zdravé děti, cítí jako obrovské požehnání. "Nevím, jestli bych chtěla jít do té loterie znova. V současné době si dokážu představit, až budou moje děti větší, že se společně domluvíme na tom, že pomůžeme dítěti, které mámu a tátu nemá," říká zpěvačka.

O vítězce titulu Maminka roku 2019 se rozhodne na slavnostním vyhlášení, které proběhne 15. října. Sledovat ho můžete ŽIVĚ na webu Maminka.cz a Blesk.cz.

Autor: Michaela Láchová