Koledníci vás letos kýblem vody nepolijí. Víme proč! | Pro ženy | Blesk.cz

Koledníci vás letos kýblem vody nepolijí. Víme proč!

9. března 2016 | 00:00
Prezentace klienta |

Velikonoce patří mezi nejstarší svátky vůbec a pojí se hned s několika tradicemi a zvyky. Pečení beránka, malování kraslic, čerstvě vzrostlé osení, ale také bolestivý výprask pomlázkou a polévání ledovou vodou. Díky Tesco kyblíkové výzvě se letos můžete ledové spršce vyhnout. Tesco totiž vyzývá muže, aby s vodou udělali něco užitečnějšího.

Každý rok je to stejné

Určitě to sama znáte - poctivé přípravy na Velikonoce… Malujete velikonoční vajíčka, připravujete nejrůznější laskominy a přemýšlíte, jak ozdobit váš byt, aby měl tu správnou atmosféru. „Za odměnu“ dostane na Velikonoční pondělí pomlázkou nebo jste zlité od hlavy k patě.  Letos to tak ale být nemusí, tedy, alespoň polévání vodou ne. 

Jak to změnit

Přidejte se i vy a zapojte sebe, respektive nějakého muže, ať už je to vaše drahá polovička, syn, otec či kamarád, do Tesco kyblíkové výzvy na www.velikonocnivyzva.cz!

Ta spočívá v tom, že muž využije již zmíněný kýbl vody k něčemu jinému, rozumějte smysluplnějšímu,  než k tomu, aby vás polil.

„Dejte mužům na práci s vodou něco užitečnějšího,“ radí žena v jednom z videí, na kterém muž místo toho, aby kýblem vody ženu polil, umyje v kýblu psa.  Další možnost může být mytí nádobí či podlahy, jak ukazují další videa. Inspiraci  se  meze nekladou!

Zapojte se i vy do soutěže a vyhrajte  poukaz na nákup v obchodech Tesco v hodnotě  10 000 Kč nebo  35 x 600 Kč!