Nejroztomilejší psík světa: Seznamte se s Flintem! Špicem s vlastním kalendářem | Pro ženy | Blesk.cz

Nejroztomilejší psík světa: Seznamte se s Flintem! Špicem s vlastním kalendářem

31. ledna 2014 | 12:30

FOTOGALERIE: Tahle chlupatá kulička rozněžní i největší mrzouty. Fotky rozkošného špice Flinta se rychle staly doslova internetovou senzací. Podívejte se na roztomilé snímky a pochopíte proč.

Miniaturní psík už má dokonce vlastní kalendář a knihu. Profil na Facebooku a internetové stránky jsou samozřejmostí. Sláva mu ale do hlavy nestoupla. Dál ochotně pózuje své majitelce, kterou je Robin Yu z Portlandu v Oregonu.

Všechno to přitom začalo úplně nevinně. Robin začala svého mazlíčka fotit, až když mu bylo šest let. Rozhodně z něj ale nechtěla udělat světově známou hvězdu.

"Začala jsem Flinta fotit, když jsem s ním odjela na měsíc na dovolenou. Brala jsem to jako zábavný způsob, jak zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou," řekla Robin, která ani v nejmenším netušila, co svými fotkami způsobí.

"Oblékala jsem ho do roztomilého oblečení, stylizovala do různých póz. Zažila jsem pak spoustu legrace, když jsem si jednotlivé fotky prohlížela. Začala jsem ho cvičit, aby mi lépe pózoval. Byl to skvělý způsob, jak prohloubit náš vztah," dodala hrdá majitelka Flinta.

Další roztomilé snímky malého Flinta najdete v galerii: