Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Oslavte s námi 10. narozeniny F.O.O.D. PIKNIKu a přijďte i s dětmi!

28. července 2020 | 06:00

Nemáte ještě program na poslední prázdninový víkend? Máme pro vás skvělý tip. V  pražském parku Ladronka se koná tradiční akce plná skvělého jídla a zábavy pro celou rodinu, kterou pořádá časopis F.O.O.D. a vydavatelství CNC. Pro nejmenší je připravena velká dětská zóna, starší děti se mohou zúčastnit školy vaření a nachystané budou i oblíbené piknikové koše!

F.O.O.D. PIKNIK začíná v neděli 30. srpna v 11 hodin dopoledne a vrcholit bude v 19 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na zhruba stovku stánků s farmářskými výrobky a streetfoodovým občerstvením. Po celou dobu se bude konat zábavný program na hlavní scéně. K dispozici budou relaxační zóny na posezení a odpočinek.

Tradičně bude možné na F.O.O.D. PIKNIKU zakoupit za přátelskou cenu piknikový koš plný dobrot od partnerů akce. Prodej začíná v 11:00 a bude trvat do vyprodání zásob.

Tradičně bude možné na F.O.O.D. PIKNIKU zakoupit za přátelskou cenu piknikový koš plný dobrot od partnerů akce. Prodej začíná v 11:00 a bude trvat do vyprodání zásob.
Autor: F.O.O.D. piknik

Na F.O.O.D. Pikniku bude také možnost zakoupit zvýhodněné roční předplatné časopisu F.O.O.D. se skvělým dárkem!

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat to nejlepší z produkce malovýrobců, farmářů, street foodu, bister a food trucků. V pestré skladbě stánků budou zastoupeny grilované speciality, burgery, žebra, trhaná masa, hot dogy, mexické, asijské i francouzské speciality, na své si přijdou i vegetariáni a vegani, milovníci sushi či cupcakes. Osvěžit se bude možné rolovanou zmrzlinou či domácími nanuky. O pitný režim se postarají výrobci domácích limonád a ciderů, vinaři či řemeslné pivovary. Domů si pak budou moci návštěvníci odnést zavařeniny, pesta, omáčky, oleje, sirupy, koření či dobroty pro mazlíčky.

Programem na hlavní scéně bude po celý den provázet spolupracovník redakce časopisu F.O.O.D., herec, gastronadšenec a autor Gastromapy Lukáš Hejlík. Těšit se můžete na kuchařské show, na scéně se vystřídají lektoři z Gourmet Academy, finalisté soutěže Master Chef a zástupci časopisu F.O.O.D. Program zakončí stand up vystoupení komiků známých z pořadu Na stojáka, Ivy Pazderkové, Ester Kočičkové a Richarda Nedvěda.        

Pro nejmenší bude připravena velká dětská zóna a program ve spolupráci s časopisy Sluníčko a Mateřídouška. Větší děti si mohou zkusit školu vaření s Globusem (5 kurzů po 30 minutách).

Vstup na akci je zdarma.

Pořadatel si vyhrazuje právo akci zrušit nebo upravit její průběh v závislosti na aktuální epidemické situaci. Akce se bude řídit Covid bezpečnostními předpisy včetně dodržení desinfekcí, odstupů a stavebně členěného areálu. 

www.food-piknik.cz

Přijďte se s námi rozloučit s prázdninami!
Autor: F.O.O.D. piknik

Autor: red
Video se připravuje ...