Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Módní hrůzy na Oscarech! Celebrity v pytli na odpadky i korzetu drtícímu ňadra

28. února 2012 | 17:12

Herečka oděná do zmuchlaného pytle od odpadků?! Růžové kopýtko vykukující z šatů?! Ňadra, nedočkavá se už už ukázat na červeném koberci?! Rozhodla jsem se posvítit si na ty, kterým se jejich garderóba příliš nevydařila. Vybrala jsem pět z nich, kterým se to doopravdy nepovedlo. Je mezi nimi i hvězdná Sandra Bullock!

1. Anna Faris

Herečka a komička Anna Faris oblékla černé šaty až na zem, celé pošité černými flitry.

Nešťastnou se mi jeví kombinace krátkého blonďatého sestřihu a již výše zmíněných šatů. Anna působí přísně a nedostupně.

Šaty absolutně "zabíjí" veškerou ženskost a jemnost. Horror! Větší, než její herecký výkon v parodii Scary Movie.

2. Viola Davis

Ajajaj... Herečka přecenila síly svého stylisty. Šaty á la mořská pana ebenové Viole nesedí.

Řešení vrchního dílu šatů nezachrání ani to, že šaty pochází z dílny světoznámé návrhářky Very Wang. Směšně namačkaná "ňadra" v dekoltu? To se na Oscary přece nenosí! :(

3. Anne-Sophie Bion

Anna se podílela na francouzském filmu The Artist, který byl vyhlášen nejlepším filmem letošních Oscarů.

Na tuto velkou slávu herečka oblékla černý pytel na odpadky, který stáhla podivným "čímsi" v pase a do ruky ukryla hnědo-bílé psaníčko.

Opět se musím zaměřit na ňadra, jenž obepíná zvláštní igelit.  Strašné, neslušivé, odpudivé. The Artist je němý film. Já jsem ale oněměla hrůzou.

4. Sandra Bullock

Má oblíbená herečka. Ale nedá se nic dělat, svým oblíbencům prostě nemohu nadržovat. Tak tedy.

Sandro, cos mi to udělala?! Od pasu dolů krásné. Splývavá sukně s decentní vlečkou, skvěle sladěné doplňky. Ale co má, proboha, znamenat ta příšerně nevkusná výšivka, plazící se po bocích nahoru i dolů? Sandře přidává na váze a díky střihu šatů vypadá i mnohonásobně starší, než ve skutečnosti je.

Šaty se mi vůbec nelíbí. Herečce nelichotí a zbytečně působí usedlým, až vesnickým dojmem.

5. Busy Philipps 

Tento model nechci příliš komentovat. Šedé, nijaké šaty jsou příšerné a malé herečce nesedí. Doplňky jsou zvolené špatně.

Růžové "kopýtko" vykukující z šatů odmítám komentovat, neboť je mi z něj "blivno". Doufám, že Busy nemá pod svou krásnou blonďatou hřívou růžky a za šaty netáhne ještě ocásek.

Autor: Eva Dvořáková, Klena
Klíčová slova: celebrity, oscar, 2012, šaty, styl, móda
Diskuse ke článku
.