Mláďátka: Soutěž začíná! Hrajte o ceny za více než 30 000 korun | Pro ženy | Blesk.cz

Mláďátka: Soutěž začíná! Hrajte o ceny za více než 30 000 korun

10. dubna 2012 | 11:20

Zúčastněte se naší jarní fotografické soutěže a vyhrajte digitální fotoaparát, balíček značkové kosmetiky a další hodnotné ceny za více než 30 000 korun. Šance na výhru je obrovská. Oceníme totiž 18 soutěžících. Vyhrajte právě vy! Startujeme už dnes ve 12 hodin.

Koťátka, štěňátka, kuřátka, kůzlátka, jehňátka... Jarní období je neodmyslitelně spjaté s roztomilými mláďátky, která dokáží na naší tváři vykouzlit úsměv v kterékoliv situaci. A patří mezi ně samozřejmě i naši nejmenší. Děti.

Zúčastněte se naší jarní fotografické soutěže na téma „Mláďátka“ a vyhrajte jeden z digitálních fotoaparátů, balíčků značkové kosmetiky či některou z dalších cen. Šance na výhru je vysoká! 

Pořizujte obrázky chlupatých kuliček, titěrných holátek a skotačivých neposedů. Nezáleží na tom, zda půjde o domácí mazlíčky, hospodářská zvířata či exotické tvory ze ZOO či dovolené. Fantazii a kreativitě se meze nekladou! Soutěžit samozřejmě mohou i „mláďata“ lidská. Neváhejte a přihlaste se do soutěže co nejdřív! Výhra může být právě vaše!

Oprašte fotoaparáty, projděte svá domácí fotoalba a vyberte ty nejlepší fotografie. Startujeme už toto úterý v pravé poledne! Pochlubte se svými fotografickými "úlovky" čtenářům Bleskprozeny.cz.

To oni svými hlasy rozhodnou o tom, které z fotografií vyhrají. Ceny obdrží patnáct fotek s nejvyšším počtem hlasů. Tři vybraní soutěžící navíc obdrží cenu redakce.

Harmonogram soutěže

Přihlašování: 10. 4. od 12:00 – 27. 4. do 12:00
Internetové hlasování:  30. 4. od 12:00 – 14. 5. do 12:00
Vyhodnocení: 24. 5. 2012

Přihlášku, podrobné informace i pravidla soutěže naleznete na stránkách soutěže www.bleskprozeny.cz/mladatka.

INSPIRUJTE SE V NAŠÍ GALERII:

Klíčová slova: mláďátka
Diskuse ke článku
.
Související články