Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Velký horoskop na září: Střelce čeká stres, Blížence spousta sexu

 • Co nás v září čeká a nemine? Hvězdy to vědí!
  1. září 2014 | 06:00

  Jak to tak vypadá, konec léta a začátek chladnějšího konce měsíce dá všem znamením pořádně zabrat. Návraty do reality jsou krušné a navíc čeká téměř všechna znamení celá řada změn a nových výzev, které ale rozhodně nebudou zadarmo. Podávejte se, co si hvězdy nachystaly na první podzimní měsíc právě pro vás.

 • Beran (21.3. - 19.4.)

   

  beran
  Luna s Venuší lákají Berany k milostným hrátkám. Tentokrát se ovšem nemusíte obávat nečekaných kombinací. Dokážete se vcítit do pocitů jiných, získat jejich důvěru, a tak se i ledacos dozvíte. Musíte si to ale nechat pro sebe, jinak způsobíte nemálo svízelných situací. A to by se nakonec obrátilo proti vám.
  http://horoskopy.blesk.cz/pro-zamilovane/test-lasky-podle-jmena
 • Býk (20.4. - 20.5.)

   

  býk
  Merkur se Sluncem harmonizují vaše myšlení s jednáním. Je na čase jednat. Zkuste si rozšířit vaše znalosti o další oblast. Uvidíte, že se vám to bude hodit. Neobávejte se převzít další zodpovědnost. V práci by se Býkům mohlo dostat povýšení, či vyššího platu, ovšem jedno jediné zaváhání by vás o tuto šanci mohlo připravit.
  http://horoskopy.blesk.cz/taroty/karta-dne
 • Blíženci (21.5. - 20.6.)

   

  blíženci
  Mars se snaží. Určitě pocítíte dostatek elánu a fyzické energie. S tou duševní je to však poněkud horší. Rozhodně se potřebujete vybít, a to buď tvrdou prací, nebo řáděním v peřinách. Jestli nepůjde vše hned podle vašich představ, milí Blíženci, tak se nevztekejte a připomeňte si, že už nejste malé dítě.
  http://horoskopy.blesk.cz/denni-horoskop
 • Rak (21.6. - 22.7.)

   

  rak
  V září nastane pro Raky čas vhodný pro přátelská setkání a příjemné rozhovory. Navíc vás čekají i rozhodnutí, která by mohla mít příznivý vliv na vaši finanční situaci. Musíte však dávat pozor, koho poslouchat a hlavně přemýšlet, co vše za tím může být. Nezapomeňte si také cestou z práce vsadit loterii nebo koupit los. I malá výhra potěší a štěstí bude v září stát při vás.
  http://horoskopy.blesk.cz/vestba/cinske-stesticko
 • Lev (23.7. - 22.8.)

   

  lev
  Saturn vás bude brzdit i na začátku září, milí Lvi. Přesto je ale nejvyšší čas vyrazit do společnosti a ukázat se v plné kráse. Samozřejmě, že je před tím nutné navštívit kadeřnictví, kosmetický salon a butik. Výsledkem budete sama překvapena. O vašem partnerovi a okolí nemluvě.
  http://horoskopy.blesk.cz/pro-zamilovane/test-lasky-podle-jmena
 • Panna (23.8. - 22.9.)

   

  panna
  Merkur s Jupiterem Pannám doporučují, aby se na chvíli zamyslely. Neplýtvejte svůj drahocenný čas na malichernosti, ale zvolte si konečně cíl a s chutí se pusťte na cestu k jeho dosažení. Jenom skutečně dbejte na to, abyste při tom nikoho nepoškodila.
  http://horoskopy.blesk.cz/taroty/karta-dne
 • Váhy (23.9. - 22.10.)

   

  váhy
  Jupiter s Plutem dávají Vahám naději, takže některé vaše sny mají dost blízko k realizaci. Nesmíte ovšem sedět v koutě a čekat, až vám všechno bez práce spadne do klína. Porozhlédněte se kolem, jestli mezi svými blízkými náhodou nemáte někoho, kdo se o vaše plány bude nejen zajímat, ale bude také ochoten vám s nimi pomoci.
  http://horoskopy.blesk.cz/denni-horoskop
 • Štír (23.10. - 21.11.)

   

  štír
  Výrazný Uran vás přesvědčí, že je občas dobré se otevřít novým názorům a myšlenkám. Není to snadné, ale zvládnete to s grácií. Ve svých blízkých tentokrát podporu nehledejte, naopak vás budou od vašich rozhodnutí spíše odrazovat. Vy však nezapřete Štíra v sobě - nenechte se odradit a vrhněte se do nového a hlavně lepšího života.
  http://horoskopy.blesk.cz/vestba/cinske-stesticko
 • Střelec (22.11. - 21.12.)

   

  střelec
  Pro Střelce bude září poněkud komplikovanější, než by se vám líbilo. Mars nedává Jupiterovi klid na práci a vy se tak budete cítit neustále pod tlakem. Nebojte se, jde pouze o přechodnou záležitost. Za žádnou cenu se nenechte do ničeho nutit a zažeňte lehkomyslnost. Na co si dávejte velký pozor, je nakupování. V tomto rozpoložení byste totiž mohli utratit mnohem víc, než si ve skutečnosti můžete dovolit.
  http://horoskopy.blesk.cz/pro-zamilovane/test-lasky-podle-jmena
 • Kozoroh (22.12. - 19.1.)

   

  kozoroh
  Díky Merkuru a Slunci byste neměli mít potíže s nedostatkem energie. Přímo z vás totiž srší a vy tak bez problémů můžete přehodit výhybku na správný směr a šlápnout na plyn. Jenom to nepřehánějte. S povahou Kozoroha by se vám mohlo snadno stát, že na někoho zapomenete, což by vás později velmi mrzelo.
  http://horoskopy.blesk.cz/taroty/karta-dne
 • Vodnář (20.1. - 18.2.)

   

  vodnář
  Nepříznivý Saturn a Venuše mohou v září vést Vodnáře ke komplikacím. Když vám někdo něco nepříjemného řekne, nepokládejte to hned za útok na vaši osobu. Také z případného erotického zklamání si nic nedělejte. Nemůže být každý den posvícení. Navíc se brzy situace obrátí ve váš prospěch a vy si užijete dosyta.
  http://horoskopy.blesk.cz/denni-horoskop
 • Ryby (19.2. - 20.3.)

   

  ryby
  Mars zahřeje vaši krev, což zcela neočekávaně rozbouří vaši jinak velmi klidnou Rybí duši. V září by vám tak nemělo dělat potíže prosadit to, co chcete, k čemuž vám navíc pomůže příznivé postavení Neptunu. Dobré nápady by se vám totiž měly jen hrnout. Budete ale muset pečlivě přemýšlet, do čeho se pustit, abyste energií zbytečně neplýtvali. Na podzim ji totiž budete potřebovat.
  http://horoskopy.blesk.cz/vestba/cinske-stesticko

Diskuse ke článku
.