Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Co o vás prozradí ascendent? Charakter i fyzické rysy!

 • Váš ascendent vám prozradí hodina, ve kterou jste se narodili.
  28. dubna 2014 | 06:00

  To, v jakém znamení jste se narodili o vás sice prozradí hodně, ale komplexní obrázek naznačující také to, co vás v životě čeká dostanete jedině tehdy, znáte-li postavení ostatních planet v okamžiku, kdy jste se narodili a především svůj ascendent.

 • Zjistěte svůj ascendent

  Komplexní horoskop na míru je natolik složitá věc, že vám ho sestaví a vysvětlí jen zkušený astrolog.Co se výpočtu ascendentu týče, s tím vám ale rádi pomůžeme.
  http://horoskopy.blesk.cz/denni-horoskop
  Vše co potřebujete znát je jen vaše datum a čas narození, které zadáte do aplikace na našich nových stránkách plných horoskopů a věštění. Pak už stačí si jen přečíst, co všechno má váš ascendent na svědomí.
 • Ascendent v Beranu

  Vzhled

  Lidé s ascendentem v Beranu jsou zpravidla velmi hubení, se střední postavou a oválným obličejem. Mají pronikavý pohled, tmavé vlasy a ořechově hnědé oči.

  Povaha

  beran
  Ctižádostivost, neohroženost a energie, to jsou klíčové vlastnosti lidí s ascendentem v Beranu. Kromě nadšení, volnomyšlenkářství a silně vyvinutého smyslu pro povinnost však dokáží být tito jedinci také hodně panovační, choleričtí a zlostní a to především v situaci, kdy se jim děje nějaké příkoří nebo bezpráví.
 • Ascendent v Býku

  Vzhled

  Lidé s ascendentem v Býku jsou většinou podsadití se sklonem k nadváze. Mají plný obličej, široké rysy a tmavé oči i vlasy, které jim propůjčují tajemný nádech.

  Povaha

  býk
  Konzervativní, obětaví, stálí a pragmatičtí. O lidech narozených s ascendentem v Býku by se rozhodně nedalo říci, že létají v oblacích a staví si vzdušné zámky. Přes svoji praktickou stránku jsou tito jedinci velkými požitkáři a rádi si dopřejí. Nečekejte od nich, že by se vám snadno otevřeli - v citech jsou velmi uzavření a nikoho si nepustí k tělu dokud si nejsou jistí jeho charakterem.
 • Ascendent v Blížencích

  Vzhled

  Lidé s ascendentem v Blížencích jsou zpravidla velmi štíhlí a vysocí, s dlouhými pažemi a pevnou, sebevědomou chůzí. Mají činorodý pohled, tmavé vlasy a tmavě hnědé oči.

  Povaha

  blíženci
  Upřímná, milá a přizpůsobivá povaha je vlastní všem lidem narozeným v ascendentu Blíženců. Mají silný, upřímný zájem o štěstí jiných lidí. Jsou duchaplní a mají spoustu zájmů, ale občas jsou velmi nervozní a mají sklon dělat si zbytečné starosti. Pokud nekultivují své vášně, stávají se povrchními, bez hlubších morálních hodnost. Jinak jsou ale velmi umírnění ve všech směrech života.
 • Ascendent v Raku

  Vzhled

  Lidé s ascendentem v Raku jsou zpravidla střední postavy s kulatým obličejem a velmi světlou, dokonalou pletí. Mají jemné, úzké rysy v obličeji, tmavé vlasy a šedé, nebo světle modré oči.

  Povaha

  rak
  Jedinci s ascendentem v Raku jsou velmi emočně založení a city ovládají prakticky celý jejich život. Často se jim tak nedostává energie na moc dalších věcí. Jsou poněkud netrpěliví a bojácní, na druhou stranu ale projevují určitou bezstarostnost a bezmeznou náklonnost. Navíc mají kouzlo osobnosti, kterému každý ochotně podlehne.
 • Ascendent ve Lvu

  Vzhled

  Lidé s ascendentem ve Lvu mají silnou, plnou postavu s vypracovanými  a dobře stavěnými svaly. Jejich oči jsou zpravidla světlé, stejně jako vlasy a obočí. Ostře řezané, hranaté rysy doplňuje bystrý pohled.

  Povaha

  lev
  Vznešenost, odvaha, nebojácnost a chuť riskovat, takové jsou hlavní charakterové rysy zrozenců s ascendentem ve Lvu. Jsou nekomplikované povahy, s tendencí k důvěřivosti a velkomyslnosti. Umí se zatnout a sledovat svůj cíl, aniž by jim to tvořilo sebemenší problém. Na druhou stranu jsou ale hodně impulsivní a snadno vybouchnou. Pozor by si měli dávat na přílišnou nespravedlnost a nevěru.
 • Ascendent v Panně

  Vzhled

  Lidé s ascendentem v Panně mají zpravidla štíhlou, vysokou postavu s načervenalou nebo snědou pletí. Kulatý obličej doplňují křehké rysy a tmavé vlasy a oči.

  Povaha

  panna
  Tito jedinci jsou velmi vynalézaví, kreativní, nápadití a duchaplní a rádi tyto své vlastnosti vystavují na odiv. U opačného pohlaví jsou tito lidé velmi oblíbení, Vynikají rétorickými schopnostmi, mají talent naslouchat a snadno budí důvěru. Možná i proto milují klepy a s oblibou je posílají dál. Jen máloco je dokáže rozvášnit a když se dostanou do hádky, velmi rychle na ni zapomínají.
 • Ascendent ve Vahách

  Vzhled

  Lidé s ascendentem ve Vahách mají zpravidla vysoké, rovné a dobře stavěné tělo . Kulatý obličej doplňují hnědé, hladké vlasy a měkké rysy, které jim propůjčují jemný výraz.

  Povaha

  váhy
  Jedinci narození pod ascendentem Vah jsou hotovými miláčky společnosti. Jsou vyrovnaní, milí, zdvořilí a mají silně vyvinutý smysl pro čest a milosrdenství. Jsou poměrně výbušní, ale velmi rychle se také uklidní, jako by se vůbec nic nestalo. Hádkám se vyhýbají. Jejich nejlepší vlastností je přirozená a neustálá radost ze života a neomylná intuice.
 • Ascendent ve Štíru

  Vzhled

  Lidé s ascendentem ve štíru jsou zpravidla střední postavy s robustním, dobře stavěným tělem. Široký a velký obličej doplňují husté, kaštanové vlasy.

  Povaha

  štír
  Lidé narození s ascendentem ve Štíru jsou velmi aktivní, ctižádostiví a neohrožení. Často se projevují jako bezcitní a sobečtí partneři či kolegové, ale umí být také velmi vášniví. Protože milují nebezpečí, risk a adrenalin, je s nimi život často jako na houpačce. Ze všeho nejraději zkoušejí, co si ještě mohou dovolit.
 • Ascendent ve Střelci

  Vzhled

  Lidé s ascendentem ve Střelci mají dosti vysoké, souměrné, hezké tělo s oválným obličejem, ostře řezanými rysy a světle hnědými nebo blond vlasy.

  Povaha

  střelec
  Ascendent ve Střelci propůjčuje těmto jedincům silnou vůli a velmi spravedlivou a milosrdnou povahu. Těžko byste hledali člověka, který je loajálnější, věrnější a srdečnější. Navzdory své okouzlující, láskyplné povaze jsou poněkud náladoví a občas se neumí rozhodnout, co vlastně chtějí. Přesto z nich jejich láska ke sportu, umění i politice dělá dokonalé společníky.
 • Ascendent v Kozorohu

  Vzhled

  Lidé s ascendentem v Kozorohu jsou zpravidla menšího vzrůstu se štíhlou stavbou těla, úzkým hrudníkem a úzkým obličejem, který lemují velmi tmavé, kudrnaté vlasy.

  Povaha

  kozoroh
  Ascendent v Kozorohu dělá z těchto jedinců vážné, snaživé a žádostivé osobnosti, kteří oplývají realistickým uvažováním a chladnou, střídmou povahou. Jsou velmi zruční a talentovaní, ale mají problém projevovat emoce, což je dost špatné, protože uvnitř jsou velmi žárliví a vášniví. Jak moc umí milovat, tak umí i nenávidět a nikdy nezapomínají.
 • Ascendent ve Vodnáři

  Vzhled

  Lidé s ascendentem ve Vodnáři jsou zpravidla silné, dobře stavěné postavy s dlouhým obličejem, světlými vlasy a tmavými oči.

  Povaha

  vodnář
  Tito jedinci disponují opojným kouzlem osobnosti a sympatickým zjevem, což jim propůjčuje dostatek sebevědomí. Milují společnost, zábavu a bezstarostnost, ale mají i tendenci zabývat se hlubšími a palčivějšími tématy. Jejich silná vůle a vyrovnaná osobnost jim pomáhá snadno se vyrovnat se změnami a životními překážkami.
 • Ascendent v Rybách

  Vzhled

  Lidé s ascendentem v Rybách jsou zpravidla podsadité postavy s kulatým obličejem, krátkými končetinami a světlými oči i vlasy.

  Povaha

  ryby
  Jen málo co dokáže pohnout s neotřesitelně flegmatickou povahou jedinců narozených s ascendentem Ryb. Tyto osoby jsou velmi okouzlující, snaživí, vážní a klidní s jemným humorem i životním postojem. Jestli něco nenávidí, pak jsou to konflikty, hádky a stres, ve kterém se cítí opravdu nešťastní. Rádi pomáhají svému okolí a pro rodinu by se doslova rozkrájeli. Sice se velmi pomalu rozhodují, ale poté rychle a zodpovědně jednají.

Diskuse ke článku
.