Zážitky, na které se nezapomíná | Pro ženy | Blesk.cz

Zážitky, na které se nezapomíná

27. května 2013 | 00:00
Prezentace klienta |

Babiččina vždycky perfektní bábovka. Svatomartinská husa, po které se tehdy jen zaprášilo. První narozeninový dort, který jste měli až za ušima. Kolik vašich vzpomínek se vlastně váže na jídlo a zážitky s ním spojené? Chvíle strávené u jednoho stolu přece často patří k těm nejcennějším.

Příběh dokonalé večeře ale začíná mnohem dřív - začíná kvalitními surovinami a především dokonalou troubou. Troubou, která si poradí i s těmi nejsložitějšími chody a která vám ušetří námahu i čas, abyste se mohli věnovat svým nejbližším. A nechybí jí dokonalý design. Mezi takové trouby patří i výrobky společnosti Amica.

Amica je ověřená evropská firma, která se může pyšnit řadou ocenění kvality i designu. Měsíčníkem Reader's Digest je opakovaně volena nejdůvěryhodnější značkou (The Most Trusted Brand) a její produkty získaly i prestižní známku Red Dot, která se uděluje za výjimečný produktový design. Jako Best of the Best proto patří mezi špičky ve své kategorii, neboť značka Red Dot je uznávaným potvrzením té nejvyšší kvality na mezinárodní úrovni.

Řada Integra

Technické nadšence potěší řada Integra, opatřená spoustou vymožeností, jako je termosonda, teleskopické výsuvy nebo pečení v páře u modelu Integra STEAM. Samočistící systém Aqualytic ušetří práci s úklidem a bezpečnostní pojistka se postará o to, aby ani ti nejmenší kuchtíci nepřišli k úhoně.

Autor: Amica

Řada ZEN

Minimalistickou volbou je trouba ZEN. Design zbavený všech přebytečných detailů je odpovědí na trend přetechnizované domácnosti. Perfektní funkční vlastnosti jsou skryté za elegantními dvířky z matného skla a ovládají se pouze dvěma knoflíky na jinak hladkém čele trouby. Nic nechybí ani nepřebývá.

Autor: Amica

Novinky

Letos na trh přichází nové modely volně stojících sporáků, které překvapí šetrným provozem, kvalitními materiály a řadou vylepšení v podobě pětkrát rychlejšího ohřevu nebo prostornější komory trouby. A horkou novinkou je model Integra SMART, ovládaný dotykovým displejem s USB připojením a pamětí plnou zajímavých receptů.

Autor: Amica

Bez ohledu na to, pro jaký model se nakonec rozhodnete, si ale jednou věcí můžete být jisti - na zážitky spojené s pokrmy připravovanými v troubách Amica se jen tak nezapomíná.

Klíčová slova: komerční prezentace, Amica
Související články