Využijte předsezónní ceny bazénů! Vyberte si ten pravý a užijte si léto | Pro ženy | Blesk.cz

Využijte předsezónní ceny bazénů! Vyberte si ten pravý a užijte si léto

15. května 2013 | 18:38
Prezentace klienta |

Vadí Vám přeplněná koupaliště se špinavou vodou? Pořiďte si bazén vlastní! Právě teď je nejlepší doba. Předsezónní slevy snížily ceny na minimum a výběr je velký.

Zákazníky oblíbený e-shop Sportnanetu.cz vám právě teď přináší kompletní nabídku rodinných i dětských bazénů vč. spousty novinek pro letošní rok. Včasným nákupem můžete předejít problémům s vyprodanými populárními tipy v hlavní sezóně a navíc ušetřit až několik tisíc korun! K akčním nadzemním bazénům teď navíc obdržíte DOPRAVU ZDARMA!

Bazény pro celou rodinu

Oblíbené jsou nadzemní oválné vysokokapacitní bazény, kde se může naráz "čvachtat" až 10 dospělých osob. Jsou samonosné pro povrchovou montáž. Stačí pouze nafouknout horní prstenec a bazén napustit. Vypouštění poté zajišťuje výpustný ventil. Jak jednoduché!

Snadná instalace a přijatelná cena je jednou z jejich hlavních předností bazénů Bestway, Intex a Jilong, které e-shop Sportnanetu.cz. Nemusíte nic vykopávat, složitě montovat - jen nafouknete a napustíte vodu.

Důležitou vlastností těchto bazénů je odolnost proti oděrkám a protržení. Umístit je lze prakticky na jakýkoliv rovný povrch - nejčastěji travnatý nebo písčitý.

Výhodné sady

Koupit bazén v sadě s filtrací, krycí plachtou či schůdky je velmi lákavá, a také výhodná záležitost. Nakoupíte tak bazén se všemi potřebnými doplňky, které lze jinak koupit samostatně a na e-shopu Sportnanetu.cz je můžete zakoupit za velmi výhodných podmínek.

Dětské bazény

Značky Bestway, Intex a Jilong patří mezi největší výrobce bazénů, jejich výrobky splňují maximální nároky na kvalitu a odolnost. Vybírat můžete z široké škály bazénů různých tvarů a rozměrů. S pestrým potiskem nebo bez. Pro ty úplně nejmenší jsou určeny klasická brouzdaliště a mini bazény pro děti od 3 let.

KOMPLETNÍ NABÍDKU BAZÉNŮ ZA SUPER CENY NAJDETE ZDE

Klíčová slova: komerční prezentace, bazén
Diskuse ke článku
.
Související články