Jako vejce vejci! První rok malého George ve srovnání s Williamovým | Pro ženy | Blesk.cz

Jako vejce vejci! První rok malého George ve srovnání s Williamovým

 • První rok malého George se nápadně podobá prvnímu roku prince Williama
  21. července 2014 | 06:00

  Říká se - jaký otec, takový syn. V případě malého George a prince Williama snad ale toto úsloví platí dvojnásob. Nejen, že zítřejší oslavenec vypadá, jako by svému tatínkovi z oka vypadl, ale také jeho maminka Kate, se stává bezmála stejným miláčkem Velké Británie, jako byla Williamova matka lady Diana. Podívejte se, jak podobný byl první rok malého George a ročního Williama.

 • První veřejná fotografie

  První rok malého George se nápadně podobá prvnímu roku prince Williama
  Stejně jako jeho tatínek William, přišel i malý George na svět v nemocnici Svaté Marie v Paddingtonu v Západním Londýně. Prvorozený syn Jeho královské výsosti prince Williama a Vévodkyně Catherine z Cambridge dostal jméno George Alexander Louis, titul "princ" a přídomek "z Cambridge". Nejmladší a v pořadí třetí následník britského trůnu vážil po narození 3,8 kilogramů a okamžitě se stal nejsledovanějším miminkem světa.
 • Křtiny

  První rok malého George se nápadně podobá prvnímu roku prince Williama
  Zatímco malého Williama pokřtili rodiče už ve věku dvou měsíců, George si na své křtiny musel počkat o měsíc déle. Přestože obě princátka křtil Arcibiskup z Canterbury, William si svůj velký den prožil v kapli Buckinghamského paláca, zatímco George v kapli paláce Svatého Jamese. Možná i to byl důvod, proč malý William celý obřad proplakal, avšak George se slovy Kate choval vskutku dokonale, na což novopečení rodiče v té době rozhodně nebyli zvyklí.
 • První státní návštěva

  První rok malého George se nápadně podobá prvnímu roku prince Williama
  Každý rodič se rád chlubí svým perfektním potomkem. Pokud jste ale královské miminko, užíváte si pozornosti mnohem víc, a to už od prvního momentu kdy vykouknete na svět. George, stejně jako William se účastnili královských diplomatických návštěv už v prvním roce svého života a podle všeho byli oba natolik okouzlující, že si okamžitě získali srdce všech, kteří je poznali.
 • První zoubky

  První rok malého George se nápadně podobá prvnímu roku prince Williama
  Stejně jako všechna ostatní miminka jejich věku, i malí následníci trůnu si prošli utrpením v podobě prořezávání prvních zoubků. A přestože jak vévodkyně Kate tak Lady Diana si v té době "užívaly" spoustu bezesných nocí, obě byly v té době upravenými a věčně se usmívajícími dámami. Není divu, že by za ně většina britských občanů bez mrknutí oka položila život.
 • První krůčky

  První rok malého George se nápadně podobá prvnímu roku prince Williama
  Chvíli před svými prvními narozeninami se stala památná událost v životě každého miminka, a to, když se poprvé postaví a ujde pár nejistých, ale za to samostatných kroků. Ostatně i první fotografie, kterou královská rodina u příležitosti Georgeových narozenin zveřejnila, zachycuje jedny z jeho vůbec prvních krůčků bez pomoci rodičů.

Diskuse ke článku
.