Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Idoly seriálu První republika: Který hrdina je nejkrásnější?

 • 1. února 2014 | 06:00

  Seriál První republika přinese divákům spoustu zvratů, napětí, dobových kostýmů, krásných žen i mužů. My se dnes zaměříme na seriálové hrdiny, kteří nás okouzlily svým šarmem.

 • Ján Koleník alias Vladimír Valenta

  Slovenská seriálová hvězda Ján Koleník hraje v První republice Vladimíra Valentu, legionáře, který si otevře vlastní módní salón a na vlastní pěst začne vyšetřovat záhadné zmizení manželů Léblových. Postava Vladimíra je prototypem romanticky založeného muže se smyslem pro spravedlnost.

  Je vaším nejoblíbenějším hrdinou Vladimír Valenta?
  Autor: Česká televize

  Manželkou Vladimíra Valenty se v průběhu seriálu stane Magdaléna Valentová-Škvorová v podání krásné herečky Veroniky Nové. Jeho první a také zřejmě jedinou pravou láskou je ovšem Klára Valentová (Markéta Častvaj), která se ovšem provdala za Vladimírova bratra Jaroslava.

 • Robert Urban alias Freddy Valenta

  ...
  Autor: Česká televize
  Divadelní herec a tanečník Robert Urban hraje v První republice mladšího bratra Vladimíra a Jaroslava Valentových, Freddyho Valentu. Ten žije bohémským životem a odmítá pracovat. Na druhou stranu má velmi dobré srdce a na svou rodinu nedá dopustit.
 • Viktor Dvořák alias Kryštof Lébl

  Divadelní herec Viktor Dvořák v seriálu hraje Kryštofa Lébla, bratra Kláry Valentové (Markéta Častvaj), který bydlí od zmizení svých rodičů s rodinou Valentových. Kryštof má sociální cítění a velkou snahu pomáhat těm, kteří to potřebují. Také se za každou cenu snaží najít spravedlnost.

  ...
  Autor: Česká televize
 • Jiří Vyorálek alias Jaroslav Valenta

  Herce Jiřího Vyorálka můžeme v seriálu vidět jako Jaroslava Valentu, manžela Kláry Valentové. Je velice pragmatický a má vynikající smysl pro "byznys". Jediné nad čím ve svém životě nemá kontrolu, je láska. Bojí se, že jeho manželka stále miluje jeho bratra Vladimíra.

  ...
  Autor: Česká televize
 • Petr Vondráček alias Rudolf Toman

  Ve vedlejší roli se objeví v První republice i Petr Vondráček jako četník Rudolf Toman. Díky svému šarmu má velký úspěch u žen. Která ze seriálových postav mu asi podlehne?

  V seriálu si zahraje i sympatický Petr Vondráček
  Autor: Archiv České televize

Diskuse ke článku
.