Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Muži, kteří nás dostávají do kolen!

28. prosince 2011 | 06:00

Některá z nás jde prvoplánově po kráse, další nedá spát charizma. O tom, kteří chlapi jsou přitažliví a sexy, se u nás v redakci dokonce strhla „mela“. Vkus máme každá opravdu jiný.

Takto mužný ideál hodnotily ženy z redakce Blesku pro ženy:

Pierce Brosnan

Kateřina Pokorná, redaktorka

Už léta vzdychám u bondovek, ve kterých exceluje Pierce Brosnan. A ač jsem šťastně vdaná, nejsem si vůbec jistá, kdybychom se náhodou potkali tváří v tvář, zda bych mu odolala…

Jeho mužnost, charizma a spalující pohled mě dostávají do kolen. Na přitažlivosti mu přidává i fakt, že je rodinně založený, silikonové krásky nestřídá jako na běžícím páse a v klidu a pohodě už léta žije se svou obyčejnou, plnoštíhlou ženou.

Jack Nicholson

Alena Dušková, redaktorka

Když vyslovím jméno Jack Nicholson, umím si představit, že si některé z vás pomyslí, co na něm vidím. Není to typický krasavec, ale jeho charizma je pro mě uhrančivé a fascinující. Je to muž, který má v sobě noblesu i nebezpečný oheň.


Navíc je úžasný herec. „Hltám“ ho ve všech rolích. Ať už jde o Osvícení, Přelet nad kukaččím hnízdem, Vlka, nebo Lepší pozdě nežli později, kde si zahrál stárnoucího seladona po boku Diane Keaton. Jack Nicholson prostě neztrácí sex-appeal ani s přibývajícími roky!

Wayne Rooney

Olga Poucheová, redaktorka

Baví mě anglický fotbalista Wayne Rooney. Sportovci jsou vlastně novodobí bojovníci – úplně přízemně se mi tedy líbí, jaké má svaly, jak hraje, že se nebojí, střílí góly a je jedním z nejlepších sportovců na světě.

Trochu mě naštvalo, že byl vyhlášený nejošklivějším fotbalistou posledního mistrovství světa, ale teď, když si nechal nastřelit nové vlasy (jeho kamarádi se mu smějí, že mu v koutech stejně nedrží), to snad bude lepší!

Clint Eastwood

Blanka Dražanová, redaktorka

Mým favoritem je Clint Eastwood. Dostal mě svým uhrančivým pohledem zpod klobouku ve westernech Sergia Leoneho. Vyjadřuje sebevědomý klid a odvahu poprat se životem.

Myslím, že to bude i ve skutečnosti, podobně jako jeho filmové postavy, zralý muž se smyslem pro spravedlnost a čest, o kterého se můžete opřít. A takových dnes už moc není. Naštěstí mám takového doma.

Daniel Landa

Veronika Pohanková, produkční redakce

Jméno Daniel Landa rozděluje i mé známé. Už tisíckrát omletou přelepku nácka, nebezpečného člověka, idealisty, blázna i zrádce mu nejspíš už nikdo nevezme.

A přesto, nebo právě proto si dělá věci dál po svém a nebojí se říct nahlas i nepopulární názory.Trojnásobný táta se srdcem rytíře má pro mě určité kouzlo a charizma. Dane, jestli to myslíš doopravdy, máš mé sympatie. Trochu jsem jen zvědavá, s čím přijde na listopadový koncert.

Michal David

Marie Vinická, redaktorka

Z roztomile poskakujícího mladíka s pianem na krku, kterého jsem milovala na základce, je dnes sice malý, kulatý chlápek bez vlasů, ale to na mé lásce k Michalu Davidovi nic nemění.

Přestože jsou jeho písničky absolutně mimo můj hudební vkus (jsem totiž duší rockerka), pouštím si je v autě a hlasitě zpívám.

Navíc mě bere, že pro Michala je manželství a rodina svaté a nemění svou ženu za mladší model, jen aby si dokázal, že mu ještě neujíždí vlak. Možná je to tím, že ustál smrt svého dítěte, a tím jeho životní hodnoty dostaly naprosto jiné pořadí.

Václav Bárta alias Noid

Tereza Jandová, grafička

Mužný a zatraceně sexy je pro mě Václav Bárta alias Noid. Kromě toho se mi moc líbí i jeho tetování. Zaujal mě hlavně ve filmu Kájínek. Tohoto chlapa bych si ráda pozvala na svou narozeninovou oslavu.

Zazpíval by mi, a ještě mě třeba svezl na své motorce. Ovšem co by na to řekl můj přítel, to opravdu nevím.

Michael Douglas

Lucie Černá, grafička

Herec Michael Douglas disponuje neskutečným sexy pohledem, který mě vždycky odrovná. Takhle podle mě vypadá opravdu charizmatický chlapík.

Obdivuji, jak statečně bojoval s rakovinou, i to, že se po hlavě vrhá do natáčení nového filmu. Fandím mu a držím palce.


Denzel Washington

Helena Fantová, grafička

Jednoznačně skvělý a charizmatický americký herec a režisér, držitel Oscara Denzel Washington.

Miluji filmy, ve kterých se objeví. Nezapomenutelný byl třeba ve Filadelfii jako právní zástupce Toma Hankse nebo v Krvavém přílivu, kde se objevil s Genem Hackmanem.

Thomas Edward Yorke

Dominika Tomečková, grafička

Myslím, že nikomu z vás nejspíš nebude nic říkat jméno Thomas Edward Yorke, nadaný zpěvák alternativní rockové skupiny Radiohead.

Pro mě je to ale úžasný chlap a inspirativní idol, který vystudoval dějiny umění a angličtinu, hraje hned na několik hudebních nástrojů (akustickou a elektrickou kytaru, klavír, baskytaru a bicí) a také se angažuje třeba ve prospěch organizace Amnesty International.

Slavní muži radí: Tohle vám ženy nesluší!

Autor: Kateřina Pokorná, Kbak
Klíčová slova: herec, zpěvák, idol, muži, muž, redaktorky, baví nás
Diskuse ke článku
.