Celebrity na síti: Nová barva vlasů Kadeřávkové a perfektní postava Schneiderové | Pro ženy | Blesk.cz

Celebrity na síti: Nová barva vlasů Kadeřávkové a perfektní postava Schneiderové

18. listopadu 2017 | 06:00

Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit?

Simona Krainová (44) minulý týden prodělala kolaps, kvůli kterému nemohla dorazit na ostravský Fashion Week. Jen pár dní potom ale už vyrazila na párty – na narozeninovou oslavu stylisty Filipa Vaňka, která podle fotky, kterou přidala na Instagram, vypadala jako pěkná divočina. 

Gabriela Lašková (27) oznámila nedávno, že je těhotná, a vypadá to, že žádné tajemství si nechce nechat jen pro sebe, protože radost jí to nedovolí. Tentokrát tedy prozradila, jestli to bude holčička, nebo kluk. Co myslíte? Mrkněte do fotogalerie:

Anna Kadeřávková (20) se po letech vrátila ke své přírodní barvě, a tou je světle hnědá. Vlasy si nechala barvit na světlou blond od dvanácti let! Je to poměrně velká změna: "Rozhodla jsem se totiž poprvé nedobarvit odrosty, ale barvu odrostů přenést i na zbytek vlasů... Jsem taková nesvá, ale zároveň happy, že jsem se odhodlala to udělat," napsala k fotce Anna.

Veronika Arichteva (31) zase předvedla pořádný rozcuch a jen tak mimochodem prozradila, že se nachází na kostýmových zkouškách ke třetí sérii První republiky. Taky máte radost, že se nebudeme muset loučit s Vladimírem a Klárou, Magdalénou, Jaroslavem...? Více najdete ve fotogalerii!

Co nosí Veronika Arichteva nejradši v zimním období a jaké má ráda kabelky? Podívejte se na video:

Veronika Arichteva si zelenou kabelku zamilovala • VIDEO: Igor Hellebrandt

Autor: Lucie Houdková
Diskuse ke článku
.
Související články