Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Nejhorší outfity uplynulého týdne: Latexový obleček a příšerné střihy i barvy

 • description
  description
  description
  description
  29. srpna 2017 | 06:00

  Často obdivujeme styl celebrit. Ne vždy se jim však povede upoutat pozornost tím správným způsobem. I celebrity mohou šlápnout při výběru oblečení vedle. Některým se to stane zřídka a jiné se objevují v úděsných outfitech každý den. Která žena se minulý týden oblékla nejhůře?

 • Nicki Minaj (34)

  Nejlacinější oblečení, které existuje? To z latexu! A ta výrazná růžová vše jen umocnila. To je prosím outfit Nicki Minaj, která takto zdůraznila své křivky na předávání cen MTV Music Video Awards.
  Nicki Minaj
   

 • Phoebe Price (44)

  Když na sebe chcete strhnout veškerou pozornost, oblečte se do šíleného oblečení jako vysloužilá herečka Phoebe Price. Její sláva se nikdy nedostala na vrchol, a tak na sebe začala upoutávat pozornost jiným způsobem: průhledným oblečením a směšnými oblečky.

  Phoebe Price

  Phoebe Price na procházce se svým psíkem. • VIDEO: Youtube.com/X17onlineVideo/BPŽ

 • Kesha (30)

  Máme tu další barvičky. Tentokrát neonově zelenou v podání zpěvačky Keshi. Její záliba v barvách je známá, a to nejen v barvách na oblečení, ale i na vlasech. Tam vystřídala mnoho barev od zelené až po fialovou. Svítivý a už tak výrazný kostým doplnila o boty na vysoké podrážce.
  Kesha

 • Madison Beer (18)

  Mladičká zpěvačka, která randí s Brooklynem Beckhamem, synem Victorie Beckham, si nejspíš tyto velké kalhoty oblékla omylem. V sexy topíku, s jemnými náhrdelníky a značkovým batůžkem od značky Louis Vuitton vše zkazila kalhotami, které vypadají, jako kdyby se chystala na lyže.
  Madison Beer

 • Bella Thorne (19)

  Americká herečka Bella Thorne odhalila svou krajkovou podprsenku vykukující pod prapodivnou košilí. Ve velké košili šla na oběd se svou nejlepší kamarádkou. Její osobitý styl se vyznačuje nejen podivnými modely, ale i barevnými vlasy. 

  Bella Thorne

 • Anketa

  Která slavná žena tentokrát šlápla vedle?

  Anketa
  Který outfit je podle vás nejhorší?
  Nicki Minaj
  39 %
  Phoebe Price
  14 %
  Kesha
  36 %
  Madison Beer
  7 %
  Bella Thorne
  4 %
  Hlasovalo: 28 čtenářů
  Děkujeme za Váš hlas!

Autor: Markéta Tošnarová
Diskuse ke článku
.