Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Celebrity na síti: Lucie Bílá vyrazila na dovolenou se zajíčkem

 • 1. července 2017 | 06:00

  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit?

 • Lucie Bílá

  Lucie Bílá (50) odjela na dovolenou se svým o sedmnáct let mladším přítelem Radkem Filipi. Vypadá, že jsou pořád zamilovaní až po uši! Zpěvačka neprozradila, kam vyrazili, k fotce napsala jen: "Hurá prázdniny!" Co je ale jasné, je to, že rozhodně si užijí romantickou dovolenou ve dvou. Oproti loňsku, kdy Lucie trávila dovolenou na Maledivách o samotě, to je změna!

  Lucie Bílá s přítelem na dovolené
  Autor: Facebook.com


  Co o svém příteli Lucie Bílá prozradila v rozhovoru?

   

  Video se připravuje ...
  Lucie Bílá mluví o svém příteli: Co mají společného? • VIDEO: Ladislav Novák/BPŽ

 • Andrea Pomeje

  Andrea Pomeje přidala na Facebook emotivní post, na kterém je její muž Jiří Pomeje (52) s dcerkou. Jiří podstupuje náročnou léčbu nádoru v krku. Andrea na FB napsala, jak moc je na manžela pyšná, že zvládá i s náročnou léčbou fungovat jako by nic. Dokončil právě poslední ozařování a teď nezbývá než doufat, že rakovinu porazil!

   

  Jiří Pomeje s dcerkou
  Autor: Facebook.com

   

 • Beáta Rajská


  "Já se měním, ONA je stejná! Úžasná Jiřinka," napsala Beáta Rajská (55) k fotce na Instagramu. A my musíme s návrhářkou souhlasit. Paní herečka Jiřina Bohdalová (86) se vážně nemění. Ale to ani Beáta!

  Beáta Rajská s Jiřinou Bohdalovou
  Autor: archiv firem

  Podívejte se na rozhovor s Beátou Rajskou:

   

  Video se připravuje ...
  Beáta Rajská: Od určitého věku je pohled do zrcadla po ránu tristní • VIDEO: Adam Balažovič

 • Rosie Huntington-Whiteley

  Hollywoodský drsňák Jason Statham (49) se stal poprvé otcem. S modelkou Rosie Huntington-Whiteley (30) je už sedm let a tento týden porodila synka Jacka Oscara. A možná se zanedlouho dočkáme i svatby, loni v lednu se totiž zasnoubili.

  Rosie Huntington-Whiteley se svým synem Jackem Oscarem
  Autor: Instagram.com

 • Nikol Švantnerová

  Celé léto bychom si přály strávit spokojeně jako pejsek Miss 2015 Nikol Švantnerové (24). Lilly si pořídila před čtyřmi měsíci a vzala si ji z útulku. "Jsem strašně ráda, že jsem se takhle rozhodla a vzala si ji z útulku. A jak vidíte, vrací mi to každou minutou," napsala k fotce.

  Nikol Švantnerová se svou fenkou Lilly
  Autor: Instagram.com

 • Iva Kubelková

  Iva Kubelková (40) vyrazila do lesa a nepřišla s prázdnou. "Říkám vám, že rostou," píše Iva. Je to jedna z nejlepších forem odpočinku a Iva si ji podle Instagramu užívá často.

  Iva Kubelková
  Autor: Instagram.com

 • Nikol Moravcová

  Nikol Moravcová (29) se zařadila mezi české hvězdy, které si vyzkoušely nástrahy v pevnosti Boyard. "Usmívám se jak měsíček na hnoji, i když mám všude na nohou modřiny!" napsala Nikol k fotce. Procházka růžovou zahradou to rozhodně není, i když je to podle Nikol nejlepší hřiště pro dospělé!

  Nikol Moravcová soutěžila na pevnosti Boyard.
  Autor: Instagram.com

 • Zuzana Stráská

  Světoznámá modelka Zuzana Stráská si užila relax se svou maminkou v jižních Čechách. Zaujaly nás jak jejich podoba, tak také menhiry v pozadí, které najdete v Počátkách.

  Zuzana Stráská s maminkou
  Autor: Instagram.com

  Zuzana Stráská v obležení menhirů v jižních Čechách
  Autor: Instagram.com

 • Lady Gaga

  Lady Gaga ( 31) se už moc dlouho držela při zemi, co se týče barvy vlasů. Poslední dobou nosila svou přirozenou hnědou barvu. Vrátila se ale zase k blonďaté s nádechem oranžové. A podle hashtagů u fotky právě zkouší na turné se svým novým albem Joanne.

  Lady Gaga má novou barvu vlasů.
  Autor: Instagram.com

Autor: red
Diskuse ke článku
.