Skandály ve Varech: Nevěry, alkohol i stejné šaty sokyň v lásce

4. července 2017 | 06:00

Co by to bylo za společenskou událost, kdyby se neobjevil ani jeden průšvih? Kteří slavní jsou na pomyslné černé listině karlovarského filmového festivalu a co je prozatím největší skandál letošního ročníku?

Stejné šaty dvou rivalek

Letošní ročník karlovarského filmového festivalu se zatím nese v poklidném duchu. Jediným skandálem tak zatím bylo, že se dvě ženy objevily ve stejné róbě. To by samo o sobě nebylo nic skandálního, kdyby se nejednalo o Dagmar Havlovou (64) a její sokyni Irenu Obermannovou (55), jejichž vztahy jsou dost napjaté. Povídá se totiž, že spisovatelka byla milenkou bývalého prezidenta a manžela Dagmar – Václava Havla.

Příliš mnoho alkoholu

Alkohol je metlou celebrit. Je hlavním původcem většiny skandálů, které můžeme na karlovarském festivalu vidět. Své o tom ví i Oldřich Kaiser, který posilněn alkoholem v roce 2012 vyváděl na jedné z akcí festivalu. Robert Kodym se svého lahváče nevzdal ani při tiskovce na letošním ročníku.

Lvi a lvice salonů

Agáta Prachařová – tehdy Hanychová – v minulosti pojala karlovarský filmový festival také jako bujarou párty a v roce 2012 se svým tehdejším snoubencem Dopitou napadla fotografa. Důvod? Dovolil si fotit dvojici, která se za svítání vracela na hotel. Rozhodli se odpočinout si na chvíli na chodníku. Dotyčný fotograf skončil s rozbitým fotoaparátem i obličejem. Dopita za to dostal podmínku. 

Aňa Geislerová si užila v roce 2010 párty až do rána společně s Tatianou Vilhelmovou a Jiřím Macháčkem. Zapíjeli narozeniny frontmana Mig 21, nad ránem se koupali v řece a svým zpěvem vzbudili snad celé město.

Nevěrníci

Na filmovém festivalu začala velká láska Ornelly Štikové a Josefa Kokty, a to v roce 2012. Jejich love story vyvrcholila svatbou v lednu 2015. Festivalové hosty a především Olgu Menzelovou překvapil její manžel oscarový režisér Jiří Menzel, který na festivalu osahával Gabrielu Partyšovou. Jeho ruka jen tak náhodou šmátrala pod Gábininými šaty...

Moderátor sportovních novin Michal Hrdlička by si mohl z ostudy šít kabát. Má totiž na svědomí prozatím největší skandál festivalu. Co asi říkala na fotky z bujaré noci na festivalu jeho přítelkyně tenistka Karolína Plíšková? Otočil se téměř za každou sukní, a jako by se nechumelilo, vyrazil den poté na další tah. Úspěšná tenistka si jako odpověď na jeho festivalové úlety smazala jejich společnou fotku ze svého Instagramu.

Podívejte se do fotogalerie a připomeňte si největší skandály karlovarského festivalu:

 

Autor: red
1080p 720p 360p
DesktopMobile