Celebrity na síti: Čtyřměsíční syn Moniky Absolonové a blonďatá Irina Shayk | Pro ženy | Blesk.cz

Celebrity na síti: Čtyřměsíční syn Moniky Absolonové a blonďatá Irina Shayk

 • description
  description
  description
  description
  26. března 2016 | 06:00

  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit? Nakoukněte do jejich soukromého života!

 • Irina Shayk

  Ruská modelka Irina Shayk (30) se vzdala svých hnědých kadeří a vyměnila je za blonďaté lokny. Ale jen na chvíli! Jednalo se o paruku v rámci focení, jak se nakonec ukázalo. O den později totiž přidala selfie s přáteli, mezi kterými byla i Naomi Campbell, a vlasy měla opět tmavé.

   

 • Reese Witherspoon

  O víkendu herečka Reese Witherspoon oslavila v předstihu své čtyřicáté narozeniny velkolepým večírkem v L.A. Narozeniny měla až v úterý, kdy si zašla s kamarádkou Nicole Kidman na večeři. 

 • Candice Swanepoel

  Andílek Victoria´s Secret Candice Swanepoel (27) oznámil světu, že se svým snoubencem Hermannem Nicolli čeká dítě. Jsou spolu už deset let, ale zasnoubili se teprve minulý rok v srpnu. 

 • Hilary Swank

  Herečka Hilary Swank (41) je zasnoubená! "Vyšli jsme si na procházku a tohle se stalo! Jsem tak šťastná, že tuto úžasnou novinu můžu sdílet s vámi," napsala Hilary k fotce. Oscarovou herečku požádal o ruku tenisový trenér Ruben Torres. Dvojice je spolu oficiálně teprve od minulého roku.

 • Tess Holliday

  Jedna z nejznámějších plus size modelek se na svém Instagramu pochlubila fotkou těhotenského bříška. "Pokaždé když se podívám na své břicho, připomíná mi to, jak úžasné moje tělo je. I když už jsem jednou těhotná byla, v té době jsem neměla ráda samu sebe... Takže teď si každé kopnutí, každou bolest užívám. Pořád mě někdo kritizuje za mou postavu, ale problémem není moje velikost, ale neschopnost ostatních pochopit, že krása nepřichází jen s jednou velikostí. Líbí se mi, jak mi roste břicho, i přibývající strie. A miluji to malé, které uvnitř mě roste," napsala Tess (30) k fotce.

   
 • Monika Absolonová

  Monika Absolonová (39) zveřejnila na svém Facebooku fotku syna Tadeáše. Jsou mu už čtyři měsíce. "Krásné ráno nedělní... Tadeášovi jsou dnes 4 měsíce... Já mám přitom pocit, že je na světě mnohem dýl... Neustále nám něco vypráví, ksichtí se, usmívá a vzápětí rozčiluje, stále se snaží nějak hýbat, řekla bych, že aktivní je ažaž. Miluje návštěvy, výlety, lidi. Nuda s ním nehrozí, ale běda, jak se nudí on... Je to láska," napsala zpěvačka k fotce.

Autor: luh
Diskuse ke článku
.