Týden na síti: Verešová peče cukroví a Adele má nový účes | Pro ženy | Blesk.cz

Týden na síti: Verešová peče cukroví a Adele má nový účes

 • description
  description
  description
  description
  19. prosince 2015 | 06:00

  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit? Nakoukněte do jejich soukromého života!


 • Eva Longoria

  Eva Longoria (40) se bude vdávat! Fotkou ze zásnub se tento týden pochlubila na Instagramu. K oltáři půjde už potřetí, tak snad do třetice všeho dobrého! Jejím vyvoleným je miliardář Antonio Baton (47) a o ruku ji požádal v Dubaji.

   

  Eva Longoria dostala nádherný zásnubní prstýnek.
  Eva Longoria dostala nádherný zásnubní prstýnek.

 • Adele

  Porotkyně Chery Fernandez-Versini s Adele v zákulisí
  Porotkyně Chery Fernandez-Versini s Adele v zákulisí

  Tento týden vyvrcholila ve Velké Británii už dvanáctá řada pěvecké soutěže X-Factor, ve které zkoušel štěstí i zpěvák Martin Harich. Do finále se ale bohužel už neprobojoval. Tuto neděli se stala vítězkou sedmnáctiletá Louisa Johnson a na finálovém večeru vystoupila i Adele, která se předvedla v novém kratším mikádu. 

 • Gwen Stefani

  Gwen Stefani (46) se v létě rozešla se svým manželem Gavinem Rossdalem (50), se kterým byla 20 let. Vychovávají spolu tři děti. Štěstí v lásce našla jen o pár měsíců později, když se stala porotkyní v talentové soutěži The Voice (Hlas). Její novou láskou je její kolega – porotce Blake Shelton. 

  Tento outfit Gwen zvolila na finálový večer!
  Tento outfit Gwen zvolila na finálový večer!

 • Hilaria Baldwin

  Alecův syn Rafael a Alec Baldwin jako dítě.
  Alecův syn Rafael a Alec Baldwin jako dítě.

  Manželka herce Aleca Baldwina (57) Hilaria (31) zveřejnila srovnání fotky jejich malého syna Rafaela se starou fotkou Aleca, když byl dítě. "Jaký otec, takový syn," napsala k fotce. Alec je ženatý s Hilariou od roku 2012. Kromě Rafaela, který se narodil tento rok, mají ještě dvouletou Carmen.

 • Jennifer Lopez

   

  Vánoce jsou už za rohem a vánoční nálada vládne i doma u Jennifer Lopez (46). Její dvojčata Emme a Max jsou už na Štědrý den připravena! Jejich otcem je zpěvák Marc Anthony, za kterého byla Jennifer vdaná od roku 2004 do roku 2014.

  Zpěvačka si o svátcích konečně užije volno po porotcování v Superstar a natáčení nového seriálu Shades of Blue, kde hraje policistku.

 • Andrea Verešová

   

  Přípravy na Vánoce finišují a domácí cukroví peče i modelka Andrea Verešová (35) společně s dcerkou Vanessou.

Autor: luh
Diskuse ke článku
.