Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Oblačno, déšť 22°C

Těmhle hvězdám čeští muži nestačí: Za hranicemi lovila Šeredová, Borhyová i Ochotská

 • Partner cizinec
  11. září 2014 | 07:05

  Jsou populární, krásné a zřejmě taky náročné. I to je možná důvod, proč si české celebrity hledají partnery jinde, než v Česku. Podívejte se, kdo lovil jinde, než v tom našem malém českém rybníčku a jak to nakonec dopadlo.

 • Alena Šeredová

  Alena Šeredová randí s dědicem automobilky Fiat
  Topmodelka je zřejmě na Italy a umí si vybrat. Nejdřív ulovila Gigi Buffona, nejlepšího a nejlépe placeného fotbalového brankáře světa, se kterým má dva syny Luise Thomase a Davida Lee. Svatba se konala sice až po šesti letech, ale vypadalo to, že půjde o "vztah století". Jenže Gigi po třech letech od svatby Alenu opustil kvůli známé televizní moderátorce Ilaře D'Amico. Alena ale dlouho netesknila a vyměnila záletného manžela za jiného Itala. Svůj žal tak léčí v náručí miliardáře Alessandra Nasi, který patří do rodiny Agnelli, jednoho z nejvýznamnějších podnikatelských klanů v Itálii, který ovládá automobilku Fiat.
 • Lucie Borhyová


  Lucie a Niko letos v dubnu, kdy Borhyová moderovala ceny TýTý. Jejich poslední oficiální snímek. Oba vypadali šťastně. Ona se za čtrnáct dnů vrátila na obrazovku a on do kanceláře jedné z řeckých cestovek.

   

   

   

  Populární moderátorka je teď šťastná se sporťákem Michalem Hrdličkou. Před ním ale krásná zprávařka žila s řeckým přítelem Nikem Papadakisem, se kterým má i prvního syna. Podnikatel z Kréty ji ale opustil ještě před tím, než se jejich potomek narodil.

   

   

   

   

   

   

   

 • Petra Němcová

  Petra Němcová se stala konzulkou na Haiti

   

   

   

  Asi nejzajímavějším úlovkem české topmodelky je premiér Haiti Laurente Lamoth. I když se nedávno spekulovalo o jejich rozchodu vypadá to, že jsou stále spolu. Rozhodně ale není prvním cizincem v jejím milostném životě. V minulosti chodila s fotografem Simonem Atleem. Její snoubenec ale zahynul při tsunami v Thajsku v prosinci 2004. Modelka pak chodila se zpěvákem Jamesem Bluntem, obchodníkem Badrem Jafarem, herci Seanem Pennem, Brucem Willisem a Jamiem Belmanem, s nímž byla také zasnoubena.

 • Michaela Ochotská

   

  Michaela Ochotská stála o místo ve hlavním zpravodajství na Primě.

   

   

   

  V současnosti si moderátorka užívá těhotenství. Děťátko čeká s českým tenistou Lukášem Rosolem a vypadá to, že jím to zatím klape. V minulosti se ale ani ona nebránila vztahu s cizincem. "Mohu potvrdit, že Míša je už několik měsíců šťastně zamilovaná. Její partner je cizinec," řekla v roce 2009 serveru iDNES.cz velmi blízká kamarádka Ochotské. "Chystá se s ním i na hory do zahraničí" dodala.

 • Kateřina Emmons

  Kateřina Emmons

  To nejlepší česká sportovní střelkyně, která je trojnásobnou olympijskou medailistkou, mistryní světa a Evropy, našla po boku cizince skutečné štěstí. V roce 2007 se provdala za amerického střelce Matthewa Emmonse, kterého poznala na olympijských hrách v Pekingu. Mají spolu dvě děti, dceru Julii a syna Martina Henryho. Jejich vztah si ale prošel těžkou zkouškou, když Mattovi diagnostikovali lékaři rakovinu štítné žlázy. Nakonec ale všechno dobře dopadlo.
 • Adriana Sklenaříková

  Adriana Sklenaříková

   


   

  Slovenská modelka s nejdelšíma nohama si před pár měsíci vzala francouzského movitého podnikatele marockého původu Andrého Ohaniana. Není to ale její první vztah s cizincem. V roce 2012 se totiž po čtrnácti letech manželství rozvedla s fotbalistou Christianem Karembeu. Důvodem prý bylo odcizení. Adriana zároveň přiznala, že Christian je velmi žárlivý a musela se mu velmi zásadně podřizovat.

 • Ivana Christová

  Ivana Christová

   


   

  První novodobá Miss Československa slovenské národnosti z roku 1989 a jedna z nejvýraznějších vítězek soutěže československé Miss v historii také podlehla cizinci. Krátce poté, co získala korunku královny krásy, se seznámila s exotickým francouzem vietnamského původu Danielem Ubaudem. Byla to láska jako hrom a modelka si podnikatele ráda vzala a porodila mu dcerku Danielu, přestože jí to stálo skvěle nastartovanou kariéru. Jenže spokojené manželství nemělo dlouhého trvání. Ubaud rodinu krátce po narození děťátka opustil.

Klíčová slova: vip, vztahy, cizinec
Diskuse ke článku
.