Čtvrtek 28. září 2023
Polojasno 24°C

Celebrity, které nemůžou vystát Kim Kardashian a její rodinu!

 • Tyto slavné osobnosti nemohou vystát Kim Kardashian a její rodinu.
  28. srpna 2014 | 06:00

  Ve světě celebrit to není vždy růžové. Své o tom ví i sestry Kardashianovy a zbytek rodiny, které se proslavily díky reality show z jejich vlastního života. Zjistili jsme totiž, že je některé jiné celebrity doslova nemohou vystát. Jaký k tomu mají důvod?

 • Sarah Michelle Gellar

   

  Mnoho celebrit dalo jasně najevo, že nesouhlasí s titulní stránkou magazínu Vogue, kde se ve svatebních šatech objevila Kim Kardashian se svým tehdy nastávajícím manželem, rapperem Kanye Westem. Nejvíce to však rozčílilo představitelku Buffy, přemožitelky upírů, Sarah Michelle Gellar, která ihned zrušila předplatné.

  Sarah už je maminkou dvouleté holčičky
  Autor: ČTK
 • Jonah Hill

   

  Oblíbený herec Jonah Hill se o svých pocitech k rodině Kardashianových rozpovídal během rozhovoru. "Je vskutku zvrácené, aby ta jejich praštěná reality show měla větší sledovanost, než třeba seriál Mad Men," rozčiloval se Jonah, který pak dodal, že nechápe, jak se někdo může na sestry Kardashianovy dívat dobrovolně.

  Pravá ruka Brada Pitta z filmu Moneyball Jonah Hill
  Autor: Reuters
 • Amber Rose

   

  Zatímco většina slavných si stěžuje na titulku Vogue a trapnou reality show, herečka a modelka Amber Rose nemá Kim Kardashian v lásce kvůli jinému důvodu. V letech 2008-2010 totiž Amber chodila s Kanye Westem, kterého už v té době uháněla právě Kim. Kanye nakonec podlehl a s Amber se rozešel. Dnes toho však herečka rozhodně nelituje, protože by bývala nikdy nepoznala svého současného muže, rappera Wize Khalifa.

  Amber Rose
  Autor: Profimedia.cz
 • Michael Bublé

   

  Kanadský zpěvák se do Kim Kardashian pořádně opřel během svého koncertu. "Dámy a pánové, prosím, přivítejte mého speciálního hosta, Kim Kardashian," prohlásil Bublé a diváci utichli. Pak všem Michael vyrazil dech: "Dělám si z vás srandu, tahle dě*** se na mojí stage rozhodně neukáže!" Nakonec věnoval následující píseň Krisovi Humphriesovi, bývalému manželovi Kim.

  Michael Buble
  Autor: AP
 • Kristin Cavallari

   

  Herečka a módní návrhářka Kristin Cavallari je naštvaná na celou rodinu Kardashianových. Nedávno se totiž doslechla, že údajně spala s manželem Kourtney Kardashian, Scottem Disickem. Kristin, Scott i Kardashianovi vědí, že to není pravda, ale rodina Kardashianových se rozhodla tento drb spíše rozvířit, aby maximalizovali svou "slávu".

  Americká herečka Kristin Cavallari využívá poslední teplé letní dny v domě přátel v Los Angeles
  Autor: Profimedia.cz
 • Daniel Craig

   

  K předchozím celebritám se přidal i představitel Jamese Bonda, Daniel Graig. Ten prohlásil, že nechápe, proč je v dnešním světě důležité chovat se jako pitomec, abyste si získali slávu. Jako příklad svého tvrzení uvedl Kim Kardashian s celou její rodinou.

  James Bond alias Daniel Craig
  Autor: profimedia.cz

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...