Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

Krásné a úspěšné Slovenky: Dara Rolins, Tina i Pauhofová

 • Tyhle slavné Slovenky patří bezesporu mezi nejkrásnější.
  25. března 2014 | 06:00

  Češky a Slovenky jsou podle některých nejkrásnější ženy světa. My si to samozřejmě myslíme taky, a proto jsme pro vás vybraly nejkrásnější slovenské ženy ze světa šoubyznysu. A jaké jsou vaše favoritky?

 • Dara Rolins (41)

  Dara Rolins patří mezi nejoblíbenější zpěvačky na Slovensku i u nás. Málokdo by uvěřil, že má Dara šestiletou dceru Lauru, protože její vypracovanou, bezchybnou postavu jí závidí mnoho žen a obdivuje snad každý muž. S otcem malé Laury, zpěvákem a kytaristou Matějem Homolou od roku 2010 nežije. Současným partnerem krásné a sexy zpěvačky je slovenský raper Rytmus.

  V současné době je Dara Rolins porotkyní v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska, kde sdílí křeslo se zpěvačkou Martou Jandovou.

  Dara umí být i pekelně sexy.
  Autor: archiv Blesku

 • Andrea Verešová (33)

  Modelka Andrea Verešová se objevila v rudé saténové róbě s ozdobným dekoltem.
  Autor: herminapress.cz
  Není pochyb o tom, že Miss Slovensko roku 1999, Andrea Verešová patří stále mezi nejkrásnější ženy vůbec. Její postava je i po porodu dcery Vanessky a syna Daniela bezchybná. Mimo to jí závidíme i perfektně fungující manželství s právníkem Danielem Volopichem a také sportovní talent, který každoročně zužitkuje na horách. Krásná, šťastná a sportovně nadaná? My chceme taky!
 • Zuzana Norisová (35)

  Zuzana Norisová přiznala, že se jí bude po roli Radky stýskat
  Autor: TV Prima
  Zuzana Norisová patří mezi hrst slovenských hereček, které jsou velmi oblíbené i u nás v Čechách. Diváci si ji asi nejvíce pamatují z hudebního filmu Rebelové, kde si zahrála krásnou Terezu. Na českých obrazovkách se objevila také například v oblíbených seriálech Přešlapy či Dokonalý svět. Loni v únoru se stala poprvé maminkou. Porodila dceru Julii, kterou má s partnerem Ondrejem Kovalem.
 • Adriana Karembeu (Sklenaříková) (42)

  829338:gallery:true:trueSupermodelka je nejenom jednou z nejkrásnějších žen Slovenska, ale také rekordmankou. V roce 1998 byla zapsána do evropské Guinnessovy knihy rekordů jako modelka s nejdelšíma nohama na světě (124 cm). Téhož roku se provdala za francouzského fotbalistu Christiana Karembeu a přijala jeho jméno. V roce 2011 oznámil pár rozchod.

 • Tina (30)

  Slovenská Zlatá slávice a moderátorka Tina, vlastním jménem Martina Cillaghová, sice nemá postavu jako modelka, ale u žen i mužů je velmi oblíbená. Především díky smysl pro humor a charismatickému projevu. V únoru loňského roku porodila syna Leonarda, kterého má s mladým slovenským fotbalistou Richardem Lásikem. S otcem svého dítě ovšem nežije, protože jim to zkrátka neklapalo. Jejím současným partnerem je rapper Separ.

  Tina po rozchodu s fotbalistou Richardem Lásikem dlouho netruchlila.
  Autor: Facebook Tina
 • Táňa Pauhofová (30)

  Táňa Pauhofová, herečka - Slovenská v Česku obsazovaná diva, jejíž jméno naposledy oživila role v glorifikovaném snímku Hořící keř, dala přednost civilnější prezentaci. Dekor luxusních šatů koresponduje s barvou vlasů, značkové psaníčko je tzv. nic proti ničemu a střevíčky posouvají outfit do patra hravé, pro někoho sporné kreativity. Hodnocení: Známka 2 - Dobré, nikoli dokonalé
  Autor: Herminapress
  Zrzavé vlasy, rudá rtěnka a smyslný pohled - to je slovenská televizní a divadelní herečka Táňa Pauhofová. Do povědomí českých diváků se dostala především díky rolím v pohádkách Láska rohatá nebo Čert ví proč a ve filmech Román pro muže nebo Něžné vlny.
 • Adéla Banášová (33)

  1054138:gallery:true:trueOblíbená slovenská moderátorka patří mezi nejchytřejší a nejvtipnější slavné ženy v Čechách i na Slovensku. Do povědomí našich diváků se dostala hlavně díky moderování Česko Slovenské Superstar po boku Leoše Mareše.

 • Zdena Studenková (59)

  Nestárnoucí slovenská herečka Zdena Studenková se vryla českým divákům do paměti rolí v kultovní komedii S tebou mě baví svět. V současné době ji fanoušci mohou vídat každý pátek na televizních obrazovkách České televize v seriálu První republika.

  Zdena Studénková myslela, že bude mrtvá!
  Autor: Profimedia

Diskuse ke článku
.