Na život a na smrt: Nejlepší přátelé mezi celebritami! | Pro ženy | Blesk.cz

Na život a na smrt: Nejlepší přátelé mezi celebritami!

 • Rachel a Monica se předvedly na pláži, a že bylo na co koukat!
  3. března 2014 | 06:00

  Pojí je sláva, krása, peníze i touha po tom, žít alespoň na chvíli obyčejný život. Řeč je samozřejmě o celebritách, které si čím dál častěji hledají slavné přátelé, kteří se v jejich světe orientují a rozumí mu. Podívejte se na nejlepší hollywoodské kamarády současnosti. 

 • Eva Longoria a Ricky Martin

  Nejlepší přátelé
  Krásná "zoufalka", která je v současnosti singl se na veřejnosti čím dál častěji objevuje se zpěvákem Ricky Martinem. Společně tráví volný čas na fotbalových zápasech, charitativních akcích i honosných večírcích. A jelikož Ricky zhruba před čtyřmi lety přiznal, že je gay, Eva se rozhodně nemusí bát, že by se tohle přátelství mezi mužem a ženou mohlo zvrhnout.
 • Jennifer Aniston a Courteney Cox

  Rachel a Monica se předvedly na pláži, a že bylo na co koukat!
  Tyhle dvě krásné herečky byly nejlepšími kamarádkami v legendárním seriálu Přátelé, ale také v reálném životě. Společně spolu už pěkných pár let sdílejí radosti i strasti a vypadá to, že je nic nerozdělí. Nejraději společně jezdí na luxusní dovolené, kde obě tzv. dobíjejí baterky. 
 • Miley Cyrus a Miranda Kerr

  Nejlepší přátelé
  Když si celebrita najde novou "kámošku", okamžitě se pochlubí celému světu na svém otevřeném profilu. Stejně tak to udělala kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus, která si překvapivě velmi rozumí s modelkou Mirandou Kerr. A tak se teď "holky" společně fotí, vymetají večírky a nadávají na chlapy.
 • Rihanna a Cara Delevingne

  Nejlepší přátelé
  Na počátku loňského roku pozvala zpěvačka Rihanna do svého rodného města na návštěvu modelku Caru Delevingne. Od té doby jsou téměř nerozdělitelné a patří mezi největší "pařmenky" ze světa showbyznysu. 
 • Taylor Swift a Lorde

  Nejlepší přátelé
  Novozélandská pěvecká hvězda Lorde a nejlepší country zpěvačka současnosti Taylor Swift mají mnoho společného - nízký věk, velkou slávu, spoustu peněz a zlato v hrdle. Možná právě díky tomu se z nich staly nejlepší kamarádky, které bez sebe neudělají ani krok. Už teď se těšíme na hvězdný duet.
 • Rita Ora a Naomi Campbell

  Nejlepší přátelé
  Zpěvačka Rita Ora a čokoládová kráska Naomi Campbell se potkaly teprve nedávno. Slovo dalo slovo a staly se z nich velké kamarádky, které společně navštěvují ty nejdivočejší večírky. Občas do party přiberou i Caru Delevingne, Rihannu a moderátorku Alexu Chung. 
 • Keira Knightley a Sienna Miller

  Nejlepší přátelé
  Tyhle dvě britské herečky spojil film Na hraně lásky, ve kterém si společně zahrály. Během natáčení si spolu pronajaly dům a trávily spolu nejen pracovní, ale i volný čas. Tehdy pochopily, že jsou spřízněné duše a přátelí se dodnes. 

Diskuse ke článku
.