Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

Hvězdy s diplomem: Anne Hathaway miluje fyziku, Emma Watson studuje Oxford!

 • Tyto i mnoho dalších hereček vystudovaly vysokou školu a zároveň točily filmy.
  22. ledna 2014 | 06:00

  Jsou slavné, krásné, vydělávají pohádkové peníze a ještě jsou vzdělané? To je opravdu nespravedlivé! Podívejte se na krásky, které vedle pracovní vytížení zvládly vystudovat školu a získat titul.

 • Lisa Kudrow (50)

  Lisa je půvabná a chystá se na herecký comeback
  Autor: Profimedia.cz
  Americká televizní herečka Lisa Kudrow je především známá jako ztřeštěná Pheobe ze seriálu Přátelé. Ve skutečnosti je ale velmi uvědomělá a ráda se učí novým věcem. Málokdo ví, že Lisa má bakalářský titul z oboru biologie na elitní americké škole Vassar College.
 • Kylie Minogue (45)

  Kylie Minogue vede kampaň v boji proti rakovině
  Autor: profimedia.cz
  Australská zpěvačka získala v roce 2011 čestný doktorát z medicíny na britské univerzitě Anglia Ruskin v hrabství Essex. Udělili jí ho za osvětu v prevenci a léčbě rakoviny prsu. Tou Kylie onemocněla v roce 2005, ale statečně ji porazila.
 • Emma Watson (23)

  Herečka Emma Watson
  Autor: profimedia.cz
  Britská herečka Emma Watson sice ještě titul nezískala, ale rozhodla se přerušit na určitý čas herectví a vrací se Brownovu univerzitu, na které pozastavila studium z časových důvodů. Třetí ročník bude dokonce studovat na výměnném pobytu na Oxfordu.
 • Brooke Shields (48)

  Brooke Shields
  Autor: čtk
  Americká herečka a modelka Booke Shields vystudoval prestižní Pricetonskou univerzitu a získala tak titul v oboru francouzské literatury.
 • Kate Beckinsale (40)

  Kate Beckinsale
  Autor: Profimedia.cz
  Anglická herečka vystudovala Oxfordskou univerzitu, obor francouzská a ruská literatura (jeden z nejtěžších). V době studia žila dokonce rok v Paříži, aby se s jejich kulturou doopravdy sžila.
 • Anne Hathaway (31)

  Anne Hathaway
  Autor: profimedia.cz
  Oscarová herečka Anne Hathaway miluje fyziku. Studiu této vědy věnuje každou volnou chvíli. Za největší vzor považuje Alberta Einsteina. Vystudovanou má angličtinu na Newyorské univerzitě.
 • Natalie Portman (32)

  Natalie Portman
  Autor: Profimedia.cz
  Během natáčení Hvězdných válek prohlásila izraelsko-americká herečka, že chce být spíše chytrá, než slavná a vystudovala bakalářský obor psychologie na Harvard University.
 • Eva Longoria (38)

  Eva Longoria
  Autor: shutterstock.com
  Minulý rok v květnu získala okouzlující "zoufalka", Eva Longoria magisterský titul na univerzitě California State. Ve svém oboru se zabývala postavením Latinskoamerických občanů žijících v USA.
 • Tina Fey (43)

  Zářivá Tina Fey.
  Autor: Reuters
  Americká herečka a scénáristka, Tina Fey se v roce 1988 zapsala na Virginskou univerzitu, kde o 4 roky později úspěšně dostudovala obor herectví. Má tedy potvrzené černé na bílém, že je prostě dobrá herečka!
 • Julianne Moore (53)

  Herečka Julianne Moore.
  Autor: profimedia.cz
  Nestárnoucí kráska, Julianne Moore je absolventkou Bostonské univerzity již od roku 1983. Slavná zrzka studovala obor umění.

Diskuse ke článku
.