Co si k Vánocům přejí celebrity? Rihanna chce sex a Angelina svatbu! | Pro ženy | Blesk.cz

Co si k Vánocům přejí celebrity? Rihanna chce sex a Angelina svatbu!

  • Zajímá vás, co by si slavné dámy přály pod stromeček? My to víme!
    23. prosince 2013 | 06:00

    Čěkali byste nové rychlé auto, diamanty velké jako pšst nebo luxusní boty v ceně několika vašich platů? Chyba lávky! Slavní si pod stromeček přejí úplně normální věci. A vlastně, většina z nich se ani koupit nedá. Jsou opravdu tak skromní, nebo to jenom hrají?

  • Rihanna

    Rihanna
    Zpěvačka - rebelka a provokatérka Rihanna má naprosto jasno. A co se jejích vánočních přání týče, rozhodně se neomezuje na něžné líbání pod jmelím: "Chtěla bych opravdu dobré jídlo a opravdu dobrý sex. To snad nechci tolik, ne?"

    No, my jen dodáváme, že po shlédnutí Rihannina instagramového účtu, na kterém se pochlubila předčasnými vánočními dárky od Versace, Prada, Miu Miu a Rodarte se nedivíme, že už jí stačí se jen nadlábnout a trošku si zaskotačit.

  • Beyonce

    Beyoncé
    Beyonce všechny své fanoušky překvapila, když se v pátek objevila v jednom obchodě z amerického obchodního řetězce Walmart, který je proslulý svými nízkými cenami. Kromě pár dárků si tu Beyonce dokonce koupila i své nejnovější CD.

    Co si ale krásná zpěvačka přeje k Vánocům? "Aby byla televize vypnutá. Štědrý den je pro mě něco jako zóna bez televize. A kdo si zkusí ji zapnout, se zlou se potáže." A co vy? Dokázali byste si Štědrý den představit bez už klasických filmových pohádek?

  • Victoria Beckham

    Victoria Beckham
    Sice nevíme, co by si Posh Spice a budoucí lady Victoria přála od Santy, rozhodně ale víme, co od něj dostane. Její pozorný manžílek David se totiž nechal slyšet, že Victorii k letošním Vánocům pořídil dvě pyžama. Díky popularitě páru tak ale Victoria zřejmě přijde o překvapení.

    Zdá se vám to trošku nuda? Pak vás jistě bude zajímat informace, že ona pyžama jsou vyrobena z toho nejjemnějšího saténu a patří mezi nejluxusnější noční prádlo. Navrhla je slavná módní návrhářka Olivia von Halle a jeden kus stojí 260 britských liber (tj. asi 8500 Kč).

  • Angelina Jolie

    Angelina Jolie
    Přestože to vypadalo, že Angie společně s Bradem a dětmi stráví vánoce v Austrálii, kde Angelina natáčí svůj nejnovější film, včera opustili Sydney a vydali se na výlet na své pronajaté luxusní jachtě.

    Možná by se tak mohly vyplnit zvěsti z letošního října, které slibovaly, že se Brad a Angelina na štědrý den konečně stanou manželi. Dostane tak Angie pod stromeček nový rodinný stav? My říkáme, že už by vážně bylo na čase!

  • Kim Kardashian

    Kim Kardashian
    Co by si přála pod stromeček novopečená maminka Kim Kardashian? Jednoznačně klid v rodině. Kráska se sexy tvary byla vždy zvyklá slavit Vánoce v sídle klanu Kardashianovců, ale letos se musí podřídit snoubenci Kanye Westovi, který už má nezdravé soudržnosti rodiny zřejmě plné zuby a KIm oznámil, že chce začít vytvářet nové rodinné vzpomínky. Přičemž rodinou myslí sebe, Kim a jejich holčičku North.

    Kimina máma Kris a sestra Khloé to berou jako zradu. Kris se totiž po 22 letech manželství rozvádí s Brucem Jennerem a Khloé si také zažila s manželem Lamarem horké chvilky, když se dozvěděla o jeho nevěře a závislosti na drogách. No, vypadá to že Kim si bude muset vybrat stranu, která je jí bližší. A tuto "vánoční atmosféru" jí tedy rozhodně nezávidíme!

  • Adele

    Adele
    Zpěvačka Adele, která dokazuje, že slávu a uznání můžete získat i když nemáte zrovna postavu modelky, bude o Vánocích spokojená v případě, že jí Ježíšek nadějí dárky pod umělý stromeček. Proč?

    Adele se totiž nechala poměrně jadrně slyšet, že: "Umělý stromeček mám každý rok. Nemůžu si pomoci, ale ten živý mi vždy po pár dnech v místnosti začne smrdět jako moč." Bohužel netušíme, kde Adele nakupuje stromky s aromatem moči, ale jsme rádi, že naše stromečky to nedělají.

  • Kelly Clarkson

    Kelly Clarkson
    Kelly Clarkson to bere hopem. Přestože se teprve nedávno vdala, cítí ve svých jednatřiceti letech, že je nejvyšší čas založit rodinu. Na otázku co by si přála k Vánocům tak Kelly odpovídá: "Chtěla bych miminko. Jo! Vážně bych ho chtěla. Každý se mě pořád ptá co bych si přála a já nemám jinou odpověď, než že bych chtěla být těhotná." Takže hodně štěstí, Kelly.

Diskuse ke článku
.