Středa 27. září 2023
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Polojasno 24°C

Piercing v rozkroku a bradavce? Pro celebrity nic neobvyklého!

 • Slavné ženy si zdobí piercingy i ty nejintimnější partie.
  28. listopadu 2013 | 13:50

  Piercing už dávno není jen záležitostí afrických kmenů, ale trendy ozdobou, kterou si pořizují ženy i muži po celém světě. Tahle mánie se nevyhnula ani celebritám, které umisťují tyhle "kovové" ozdoby i na nejintimnější místa svého těla.

 • Lady Gaga (27)

  ...
  Autor: profimedia.cz
  Zpěvačka Lady Gaga je pro každou špatnost. Proto neváhala a nechala si ozdobit piercingem svůj klín. Aby toho nebylo málo, oblékla šaty s nekonečný rozparkem, které odhalily intimní ozdobu celému světu. Odhalila tak poslední kousek svého tělo, který ještě fanoušci neviděli.
 • Pixie Geldof (23)

  ...
  Autor: profimedia.cz
  Britská modelka, kterou můžeme znát jako tvář módní značky Debenhams, se také velmi ráda odhaluje. Dcera politického aktivisty a muzikanta Boba Geldolfa ukázala na pláži své poprsí ozdobené nápadným piercingem. Rozkoročené nohy, propíchlá bradavka a cigareta - to není zrovna lichotivý popis slavné modelky.
 • Rihanna (25)

  ...
  Autor: profimedia.cz
  Zpěvačka Rihanna je taký pěkné kvítko! Z dlouhovlasé princezny se změnila v rebelku a svou změnu umocnila kroužkem v bradavce. Sice ho nedává všem na odiv absencí vrchního dílu plavek, ale "nenápadně" ho odhaluje průhlednými topy.
 • Amanda Bynes (27)

  ...
  Autor: profimedia.cz
  Mladá herecká hvězdička Amanda Bynes neustála slávu a doslova se zbláznila. Začala nosit prapodivné paruky, propíchala si tváře a zapálila sebe i svého psa při nesmyslném rozdělávání ohně na příjezdové cestě sousedů. V současné době je zavřená na psychiatrii a vše zatím naznačuje tomu, že její kariéra skončila.
 • Willow Smith (13)

  ...
  Autor: profimedia.cz
  Důkazem, že piercingy "frčí" i mezi dětmi, je třináctiletá dcera herce Willa Smithe. Začínající herečka Willow (krátké vlasy) se nedávno "pochlubila" percingem v jazyku. Na fotografii je se svou stejně starou kamarádkou, která má pro změnu ozdobenou bradu. Co na to asi říká taťka Will?

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...