Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Polojasno 22°C

Jak šel čas s Anetou Langerovou? Z punkerky princeznou!

 • Zpěvačka Aneta Langerová vyzkoušela během 9 let své pěvecké kariéry mnoho image.
  26. listopadu 2013 | 06:00

  Aneta Langerová dnes slaví 27. narozeniny, proto jsme se rozhodli jí věnovat průřez její kariérou. Jak se ze zakřiklé punkerky stala sebevědomá princezna české hudby?

 • 1. vítězka SuperStar

  ...
  Autor: TV nova
  V červnu 2004 Aneta Langerová suveréně vyhrála 1. ročník Česko hledá SuperStar. Díky výhře vydala v ten samý rok album Spousta andělů, které odstartovalo její hvězdnou kariéru. Na podzim získala Českého slavíka v kategorii Objev roku, Anděla v kategorii Zpěvačka roku a Objev roku a cenu TýTý v kategorii zpěvačka roku. Přestože sesbírala spoustu ocenění, tehdy ještě netušila, jak její kariéra raketově vzroste.
 • Zlatá slavice

  ...
  Autor: profimedia.cz
  O rok později se Aneta díky střapatému sestřihu poměnila v pořádnou punkerku. Po celý rok koncertovala a její aktivita se projevila i na výsledcích prestižních ocenění. Stala se Zlatou slavicí, absolutní vítězkou cen TýTý a v hudebních cenách televize Óčko vyhrála dokonce ve třech kategoriích. V roce 2005 se také stala patronkou nadace Světluška, kterou je dodnes.
 • Z punkerky dredařkou

  ...
  Autor: profimedia.cz
  V roce 2006 znovu vyhrála Zlatého slavíka. Podobný úspěch už se od té doby nekonal. Aneta se zaměřila spíše na koncertování a odmítla se přizpůsobit popovým trendům současné doby. Pevná fanouškovská základna jí zůstala, a proto se i v roce 2008 stala alespoň Nejlepší zpěvačkou podle Hudebních cen televize Óčko.
 • Veřejné přiznání

  ...
  Autor: profimedia.cz
  V roce 2010 se Aneta veřejně přiznala ke své homosexuální orientaci a zároveň potvrdila milenecký vztah s ředitelkou vydavatelství Supraphon Ivou Milerovou. V té době měla za sebou už tři studiová alba a opět s přehledem vyhrála Hudební ceny televize Óčko. Její image se změnila téměř k nepoznání. Aneta začala pěstovat dlouhé vlasy, pravidelně se objevovala decentně nalíčená a občas jsme ji mohli spatřit i v šatech.
 • Image něžné dívky

  ...
  Autor: profimedia.cz
  V létě 2013 se Aneta objevila na tiskové konferenci muzikálu Touha ve sněhobílých šatech a douhých vlasech. Po několika letech získala 3. místo v prestižní souteži Zlatý slavík. A to je moc krásný dárek k narozeninám!

Diskuse ke článku
.