Nejhorší zpěvačky všech dob: Tyhle už nikdy nechceme slyšet zpívat | Pro ženy | Blesk.cz

Nejhorší zpěvačky všech dob: Tyhle už nikdy nechceme slyšet zpívat

 • Tyto slavné ženy by se zpěvem opravdu živit nemohly.
  11. října 2013 | 06:00

  Některé slavné herečky a modelky se během své kariéry rozhodly, že by se chtěly proslavit i světě hudby. Výsledkem jsou příšerné singly, které se staly naprostým propadákem.

 • Paris Hilton (32)

  ...
  Dědička hotelového impéria ráda šokuje, proto se v roce 2006 rozhodla nazpívat vlastní singl. Popová smšrť s názvem Stars are blind byla okamžitě hudebními kritiky odsouzena. Přesto se Parisin hit dostal do top 20 nejhranějších singlů roku 2006. A všichni víme, že Paris je holka podnikavá, proto se nenechala odradit a nedávno vypustila do světa zbrusu novou píseň Good Time, kterou nazpívala s rapperem Lilem Waynem.

   

 • Kim Kardashian (32)

  ...
  Hvězda reality show a čerstvá maminka se před třemi lety zřejmě tolik nudila, že se rozhodla svět potěšit vlastní písní. V roce 2010 vyšel na svět singl Jam (Turn it up) a od té doby všichni tajně doufají, že už se do ničeho podobného nikdy nepustí.

   

 • Lindsay Lohan (27)

  ...
  Lindsay se zkoušela prosadit snad ve všech směrech, ale zatím jí jde nejlíp účastnit se večírků. Přesto se před lety rozhodla, že dokáže světu, jak je všestranně talentovaná. V roce 2004 vydala celé album s názvem Speak. To, že bylo album propadák, ji nikterak neodradilo od toho, aby potrápila sluch svých fanoušků dalším albem, které vydala o rok později.

 • Naomi Campbell (43)

  ...
  Jedna z nejúspěšnějších modelek všech dob se před 20 lety rozhodla rozšířit své pole působnosti. V modelingu zřejmě neviděla budoucnost a tak se snažila zazářit jako hudební hvězda. V roce 1994 vydala vlastní album Babywoman, které bylo zhodnoceno jako hodně nepovedená parodie Madonny. Ševče, drž se svého kopyta!

 • Milla Jovovich (37)

  ...
  Díky svému talentu, který využila v modelingu a herectví, se dostala do popředí světového showbyznysu. Zpěv ji prý vždycky lákal, a tak chtěla předvést, že je nadaná ve všech směrech. Do světa hudby se pokoušela prorazit dokonce dvěma alby. Jedno natočila v roce 1994 a druhé o čtyři roky později. Potom teprve pochopila, že soustředit se na film bude tou nejlepší volbou.

 • Alyssa Milano (40)

  ...
  Seriálová čarodějka je zřejmě nejlepší zpěvačkou z téhle skupinky. Na přelomu 80. a 90. let se hudebně prosadila v Japonsku. Přesto pochopila, že existují mnohem lepší zpěváci, a pověsila tohle řemeslo na hřebík.

   

Diskuse ke článku
.