Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Kevin už není "Sám doma", nastěhoval si k sobě krásnou milenku

6. srpna 2013 | 11:09

Ještě nedávno se chtěl zabít, od smrti ho dělil jen krůček. Schválně se předávkoval heroinem. Teď má dětská hvězda z 90. let zase důvod žít. Herec Macaulay Culkin (32) je zamilovaný a milenku si už dokonce nastěhoval do svého apartmá.

Vypadá to, že skandály opředený herec konečně zase našel smysl života. A tím je hudba a nová láska. Ještě na sklonku loňského roku tvrdil, že jeho život už nemá smysl a že nechce dál žít. Před Štědrým dnem se pokusil zabít smrtelnou dávkou heroinu. Naštěstí tentokrát nebyl sám doma a jeho kamarádi stačili přivolat záchranku.

Za vším byla samozřejmě nešťastná láska. Culkin zřejmě neunesl rozchod s nádhernou herečkou Milou Kunis, která byla jeho životní láskou.

Teď je ale vše jinak. Herec totiž zřejmě zase konečně zamiloval. Díky svým hudebník ambicím totiž potkal okouzlující umělkyni Jordanu "Binki" Shapiro. A dokonce si ji už nastěhoval do svého rozlehlého apartmá.

Celá věc má však jeden malý háček. Binki má totiž hodně blízko k jeho kamarádovi Adamovi Greenovi, se kterým vystupuje. A bohužel zřejmě nejen to. Culkin mu tak doslova "vlezl do zelí".

"Binki randila s Macovým dobrým kamarádem Adamem Greenem z kapely The Moldy Peaches. Ona a Adam založili skupinu, jenže věci se poněkud zkomplikovaly, protože Mac sa k nim chce přidat jako vokalista," prozradil zdroj z jejich blízkého okolí portálu showbizspy.com.

"Mac chce odstartovat novou kariéru jako zpěvák, chodil kvůli tomu i na hodiny zpěvu, nedokáže ale udržet tón. Není prostě dost dobrý, aby mohl vystupovat profesionálně. A Adam i Binki to vědí. Jenže Binki se bojí, že když ho jako vokalistu odmítnou, vrátí se Mac zase k tvrdým drogám," tvrdí zdroj.