Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C

Šílené bombarďáky! Dcera Demi Moore a Bruce Willise se neumí oblékat

5. listopadu 2012 | 15:34

Jako hastroš se vymódila nejstarší dcera slavného hollywoodského páru Bruce Willise a Demi Moore. Na havajské pláži děsila Rumer Willis (24) rekreanty v bikinách s obrovskými spoďárami, které jí vůbec nesedly.

Retro styl letos letí

Plavky s kalhotkami s vysokým pasem byly na jaře opět hitem přehlídkových mol. V šedesátých letech minulého století v nich muže sváděly hvězdy jako je Marylin Monroe či Grace Kelly.

Vyšší pas perfektně zakryje větší bříško, schová povislou kůži. Tenhle střih však postavě příliš nelichotí. Ani krásná Rumer Willis v nich rozhodně nevypadá svůdně.

Štíhlá brunetka, který se vynořila z vln, tak rozhodně nepřipomínala svou slavnou matku, která ve filmu "Charlieho andílci: Na plný pecky" z moře vystoupila v sexy bikinách.

Plavky Demi Moore (vlevo) jsou sexy, plavky nejstarší dcery Rumer Willis rozhodně přitažlivě nepůsobí.
Plavky Demi Moore (vlevo) jsou sexy, plavky nejstarší dcery Rumer Willis rozhodně přitažlivě nepůsobí.

Pohodlí především

Mladá herečka, která vyrůstala se svými rodiči před filmovými kamerami, po matce Demi Moore údajně zdědila fantastickou postavu.

Možná i proto si ji před dvěma lety si ji jako novou tvář své reklamní kampaně vybral módní dům Badgley Mischka, pro který pózovaly i takové hvězdy jako je Sharon Stone nebo Eva Longoria.

Přesto Rumer v oblékání preferuje spíše pohodovou módu. To potvrdila i tentokrát. Pod smaragdově zelenou bavlněnou sukní, ve které na pláž dorazila, skrývala obrovské bombarďáky.