Exkluzivní videa z dnešní Ulice: Libor načape Libušku s polonahým chlapem, Ivana si vyslechne trest za zabití Kláry Peškové | Pro ženy | Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Exkluzivní videa z dnešní Ulice: Libor načape Libušku s polonahým chlapem, Ivana si vyslechne trest za zabití Kláry Peškové

Libor při nečekaném návratu do Libuščina krámku uvidí něco, co se mu líbit nebude. Místo aby byla Libuška doma v posteli, načapá ji s polonahým chlapem.
VIDEO: archiv TV NOVA
28. srpna 2014 | 07:47

Ani dnes se při sledování oblíbené seriálu nebudete nudit. Čekají vás scény plné napětí. Libor při nečekaném návratu do Libuščina krámku uvidí něco, co se mu líbit nebude. Místo aby byla Libuška doma v posteli, načapá ji s polonahým chlapem. Podlehla Libuška Jakubovu šarmu? Podívejte se již nyní!

Libor načape Libušku s Jakubem

Libor Seidl i Libuška Nekonečná prožili včerejší vernisáž Libuščiných tetování úplně odlišně. Zatím co Liborovi se udělalo špatně a musel odejít dřív, Libuška se bavila tak, že téměř zapomněla jít domů. Když se Seidl rozhodne jít Libušku vyzvednout, uvidí něco, co nejspíš vidět neměl. Co se po vernisáži v krámku vlastně seběhlo? A proč Libor na Libušku tak žárlí? Uvidíte už dnes večer v Ulici.

Labilní Ivana si vyslechne rozsudek

Ivana Drápalová už stála u soudu v červnu, tehdy ale byla jednání odročena na srpen. A právě dnes přichází den D - koná se poslední stání, při němž padne definitivní rozsudek. Jaký bude Ivanin trest za zabití Kláry Peškové? Jak labilní Ivana soud ustojí? A co na rozsudek řeknou Pešek s Adrianou? Uvidíte už dnes večer v Ulici.

Ivana u soudu • VIDEO: archiv TV NOVA

Klíčová slova: seriál ulice, video
Diskuse ke článku
.