Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Lucie Bílá: Smiřte se s tím, že jsem sama!

19. října 2009 | 05:00

První výročí muzikálu Carmen způsobilo Lucii Bílé (43) a dramaturgovi karlínského divadla Adamu Novákovi (60) velké nepříjemnosti. Bílá spí s Novákem, rozkřiklo se v kuloárech.

„Je to lež. Už toho mám dost!“ řekla Blesku naštvaně Bílá, když si přijela na Staroměstské náměstí pro bílé jahody.

Kilo bílých jahod přijde na 1500 korun.
Kilo bílých jahod přijde na 1500 korun.
Autor: Blesk – Jiří Hadač

Proč dali Bílou dohromady s Novákem? Na výroční představení Carmen se dostavili i američtí autoři. Lucie neumí anglicky, a tak jí překládal Novák, spoluautor české verze muzikálu. A vodili se s Lucií za ruce…

Lucie Bílá: Ve vztahu jsem king já! >>

„A co je na tom? Adam je můj kamarád dvacet let. V životě mě nenapadlo, že bych s ním něco měla. Navíc je ženatý a s jeho manželkou Šárkou jsme dobré kamarádky. Fakt mám vztek,“ netajila Lucie a dodala: „Lidi se holt neumějí vyrovnat s tím, že nemám chlapa. Já ale taky ne! A co s tím nadělám?“ Potom zjihle přiznala: „Nemám mužskýho, není mi z toho hej, je mi smutno, ale tak to je. Mám rodinu a krásnou práci. Došlo mi, že člověk nemůže chtít všechno,“ podotkla Bílá a odvážela si domů bílé jahody.


Co jsou to bílé jahody?
Podobají se nejvíc prapůvodním jahodám a byly vyšlechtěny v Anglii. Nejsou tak sladké jako jahody červené a voní po ananasu, proto nesou celosvětově název pineberry. Dovolit si je ale nemůže každý, 1 kilogram totiž přijde na 1500 korun. Lucie si je ale zamilovala. Především prý proto, že jde o bílé jahody – odrůdu Lucie.

Autor: mir
Klíčová slova: lucie bílá, jahody, adam novák
Diskuse ke článku
.