Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Polojasno 22°C

Láska namíchala úžasné medové víno pro váš sladký život

24. února 2021 | 00:00
Prezentace klienta |

Z lásky sklepmistra k milované ženě vzniklo celosvětově unikátní víno. Je kombinací vína, ovocné šťávy a medu.

Jmenuje se jednoduše HONEY´S (Medové) a díky vinařství Annovino z Lednice na Moravě si ho můžete dopřát v několika ovocných příchutích.

Přednostně je určeno těm, kdo mají raději sladší a voňavější vína. Stejně jako dáma sklepmistrova srdce, která se jednoho pohodového večera vyslovila: „Moc by mě potěšilo lehké, příjemně nasládlé víno, které by chutnalo po ovoci a medu, které mám tak ráda.“

A protože měl sklepmistr svou ženu fakt rád, tak se vydal na cestu novodobého alchymisty. Míchal, kombinoval a ochutnával tak dlouho, až byl jednoho dne spokojený. Výsledkem je božské víno, které už se skvěle zabydlelo na trhu.

Dokonce se ukázalo, že víno je tak skvělé a originální, že si Vinařství Annovino Lednice nechalo HONEY´S (Medové) patentovat pro celou Evropu. Je to plně český nápoj s českým medem od poctivého a osvědčeného včelaře, obohacené šťávami z ovoce z úrodných českých sadů a vína z prosluněných vinic. A chutná přesně po nich – svěže a lahodně.

Je ideální pro všechny fanoušky polosuchých a polosladkých přírodních nápojů. Jedním z mnoha jeho benefitů je, že ho můžete pít po celý rok! V létě ledově vychlazený nebo s kostkou ledu, v zimě teplý, jak je libo.

Bylo jen otázkou času, kdy Medové pronikne do světa míchaných nápojů. Věřte, netrvalo to dlouho. Fantazii se meze nekladou, ale na úvod klidně vyzkoušejte některý z už prověřených drinků.

Třeba Medový Černý rybíz smíchaný se sektem, nebo Medovou Malinu s vodkou. V sychravých podzimních a zimních večerech přijde k chuti ohřátá Medová Hruška s kořením, které máte rádi. Třeba se skořicí a hřebíčkem.

HONEY´S (Medové) pro medový večer, HONEY´S (Medové) pro medový život. Ochutnejte ho.