Náhoda nebo kopie? Jennifer Lawrence v šatech velmi podobných Kristen Stewart | Pro ženy | Blesk.cz

Náhoda nebo kopie? Jennifer Lawrence v šatech velmi podobných Kristen Stewart

20. listopadu 2013 | 14:00

Jeniffer Lawrence v sexy krátkém sestřihu, se na premiéře nového filmu Hunger Games: Vražedná pomsta objevila ve velmi odvážných šatech známé luxusní značky Dior a sklidila velký úspěch. Málokdo si ale uvědomil, že podobné šaty už jsme na červeném koberci viděli!

Dlouhé průsvitné šaty, které si může dovolit jen žena s dokonalou postavou, troufale odhalují téměř vše. Nic vám to neříká? Správně v těchto šatech v luxusní zlatavé barvě se objevila na premiéře posledního filmu Twillight ságy představitelka hlavní ženské role Kristen Stewart.

Šaty odhalující Kristeniny štíhlé nohy, ploché břicho i pevný zadeček jsou z dílny módního návrháře Zuhaira Murada a nejsou prvními, které si od něj herečka oblíbila.

Jennifer Lawrence krátký účes sluší

Nás by ale zajímalo, zdali se jimi nechal Dior inspirovat, při tvorbě šatů, které má na sobě Jennifer Lawrence, nebo jde jenom o velmi zvláštní náhodu. Ukázat se totiž na premiéře filmu nejvíce srovnávaného právě s Twillight, v šatech velmi podobných jako má představitelka Belly Swan, je poněkud podivné.

Co si o tom myslíte vy? Které herečce sluší odhalená kůže víc? A jste raději pro tajemně stříbrnou, nebo luxusní zlatou verzi? Hlasujte v naší anketě.

Který model se vám líbí víc?
39,7%
60,3%
Děkujeme za Váš hlas!
52 hlasů
79 hlasů