Hrajte o boty Marilyn Monroe v hodnotě 14 900 Kč a další skvělé ceny!

2. září 2013 | 07:59

Nová soutěž je tu! Milujete ikonu 50. let Marilyn Monroe? Líbí se vám její styl a ráda byste se na chvíli stala hvězdou, jakou byla právě slavná herečka? Pak hrajte novou soutěž: Staňte se hvězdou s Marilyn!

Jak to funguje?

Soutěž bude probíhat 15 dní a to od 2.9.-16.9 a každý den bude na webu www.bleskprozeny.cz uveřejněna jedna vědomostní otázka. Kdo pošle správnou odpověď pomocí SMS, může vyhrát  lístky na exkluzivní výstavu Marilyn Monroe v Praze, luxusní parfém, šátek, nebo peněženku od značky Salvatore Ferragamo a jiné hodnotné ceny.

Každý den vyhrává 8 soutěžících a každý z nich se může zapojit do soutěže o hlavní výhru, kterou je účast na honosném závěrečném večírku ve stylu Marilyn Monroe.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA platná 16. září 2013 od 08:00 do 20:00

15. Se kterou herečkou se Marilyn zúčastnila otiskování dlaní na Holywoodský chodník slávy?

A: Jane Russell
B: Elizabeth Taylor

SMS se správnou odpovědí posílejte 16. 9. 2013 od 08:00 do 20:00 hod. na číslo 907 99 10 ve tvaru:

MARILYN15 mezera ODPOVĚĎ mezera JMÉNO a ADRESA

Příklad: MARILYN15 B Jan Novak Prazska 1 Praha 11000

Marilyn Monroe ve filmu Slaměný vdovec

PRÉMIOVÁ VÝHRA

Jako bonus je pro vás připravena i prémiová výhra: Luxusní boty od světoznámého návrháře Salvatore Ferragama v hodnotě neuvěřitelných 14 900 korun.

VÝHRY

50 lístků na výstavu Marilyn Monroe
10 katalogů Marilyn Monroe
26 voucherů na merchandising Marilyn Monroe
3 šátky od Salvatore Ferragamo
10 parfémů Salvatore Ferragamo
2 peněženky Salvatore Ferragamo

HLAVNÍ VÝHRA

Na tří výherce čeká účast na závěrečném večírku a tři vouchery na nákup značky Salvatore Ferragamo v hodnotě neuvěřitelných 7 000 Kč!

Večírek se bude konat 25.9. 2013 na terasách jízdárny Pražského hradu. Na akci výherkyně nalíčí a učeše profesionální vizážista a kadeřník, stylista vybere luxusní róbu a řidič limuzíny odveze šťastlivkyně na závěrečnou párty. A co vás tam čeká?

Celým večerem vás bude provázet modelka Simona Krainová oblečená v originálních šatech, a to přesně takových jako nosila ikonická Marilyn. Uvidíte také komentovanou módní přehlídku, kterou odchodí známé topmodelky.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Autor: red
Další články z kategorie

Nejčastější chyby při nanášení rtěnky? Děláte je také!

Nejčastější chyby při nanášení rtěnky? Děláte je také!

Výrazná rtěnka vypadá sice na rtech skvěle, ale její aplikace není vždycky jednoduchá. Mnoho žen se při jejím nanášení dopouští stále stejných chyb, … celý článek

Nový módní trend pro muže: Crop top a břišáky ven!

Nový módní trend pro muže: Crop top a břišáky ven!

Připadá vám, že pánská móda mnohdy za tou dámskou zaostává? Teď nejspíš změníte názor! Mužský šatník se totiž v některých aspektech začíná inspirovat … celý článek

Moc těsné nebo obnošené? Díky těmto trikům vám džíny zase sednou!

Moc těsné nebo obnošené? Díky těmto trikům vám džíny zase sednou!

Ať už se vaše džíny vytáhly a jsou příliš velké nebo se do nich ani nedostanete, my pro vás máme řešení. Naše praktické tipy vám pomohou vypořádat … celý článek

 
DesktopMobile