Hrajte o boty Marilyn Monroe v hodnotě 14 900 Kč a další skvělé ceny!

2. září 2013 | 07:59

Nová soutěž je tu! Milujete ikonu 50. let Marilyn Monroe? Líbí se vám její styl a ráda byste se na chvíli stala hvězdou, jakou byla právě slavná herečka? Pak hrajte novou soutěž: Staňte se hvězdou s Marilyn!

Jak to funguje?

Soutěž bude probíhat 15 dní a to od 2.9.-16.9 a každý den bude na webu www.bleskprozeny.cz uveřejněna jedna vědomostní otázka. Kdo pošle správnou odpověď pomocí SMS, může vyhrát  lístky na exkluzivní výstavu Marilyn Monroe v Praze, luxusní parfém, šátek, nebo peněženku od značky Salvatore Ferragamo a jiné hodnotné ceny.

Každý den vyhrává 8 soutěžících a každý z nich se může zapojit do soutěže o hlavní výhru, kterou je účast na honosném závěrečném večírku ve stylu Marilyn Monroe.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA platná 16. září 2013 od 08:00 do 20:00

15. Se kterou herečkou se Marilyn zúčastnila otiskování dlaní na Holywoodský chodník slávy?

A: Jane Russell
B: Elizabeth Taylor

SMS se správnou odpovědí posílejte 16. 9. 2013 od 08:00 do 20:00 hod. na číslo 907 99 10 ve tvaru:

MARILYN15 mezera ODPOVĚĎ mezera JMÉNO a ADRESA

Příklad: MARILYN15 B Jan Novak Prazska 1 Praha 11000

Marilyn Monroe ve filmu Slaměný vdovec

PRÉMIOVÁ VÝHRA

Jako bonus je pro vás připravena i prémiová výhra: Luxusní boty od světoznámého návrháře Salvatore Ferragama v hodnotě neuvěřitelných 14 900 korun.

VÝHRY

50 lístků na výstavu Marilyn Monroe
10 katalogů Marilyn Monroe
26 voucherů na merchandising Marilyn Monroe
3 šátky od Salvatore Ferragamo
10 parfémů Salvatore Ferragamo
2 peněženky Salvatore Ferragamo

HLAVNÍ VÝHRA

Na tří výherce čeká účast na závěrečném večírku a tři vouchery na nákup značky Salvatore Ferragamo v hodnotě neuvěřitelných 7 000 Kč!

Večírek se bude konat 25.9. 2013 na terasách jízdárny Pražského hradu. Na akci výherkyně nalíčí a učeše profesionální vizážista a kadeřník, stylista vybere luxusní róbu a řidič limuzíny odveze šťastlivkyně na závěrečnou párty. A co vás tam čeká?

Celým večerem vás bude provázet modelka Simona Krainová oblečená v originálních šatech, a to přesně takových jako nosila ikonická Marilyn. Uvidíte také komentovanou módní přehlídku, kterou odchodí známé topmodelky.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Autor: red
Další články z kategorie

V neděli končí Stříbrné dny MOSHNA! Vyberte si české šperky za skvělé ceny

V neděli končí Stříbrné dny MOSHNA! Vyberte si české šperky za skvělé ceny

Na Stříbrnou neděli jsou už Vánoce opravdu za rohem a mnozí mají vánoční dárky připravené. Možná ale také patříte k těm, kdo si nechává vánoční nákupy … celý článek

Kozačky, kam se podíváš: Našly jsme v obchodech ty nejhezčí!

Kozačky, kam se podíváš: Našly jsme v obchodech ty nejhezčí!

Nezbytnou součástí každého zimního botníku jsou především kozačky. Jaké jsou letos v obchodech a se kterými opravdu zabodujete? My jsme za vás našly … celý článek

Chytří pomocníci vám uvolní čas na to skutečně podstatné

Chytří pomocníci vám uvolní čas na to skutečně podstatné

Klidnou a uvolněnou vánoční atmosféru se vždy snažíme připravit spíše pro ostatní – pro rodinu a především děti. Často se ale stává, že se do vánočních … celý článek

 
DesktopMobile