Přehlídka příšerných klobouků: Je libo nosit na hlavě hodiny? | Pro ženy | Blesk.cz
Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C

Přehlídka příšerných klobouků: Je libo nosit na hlavě hodiny?

9. srpna 2013 | 18:00

V irském hlavním městě Dublinu se stovky dam a slečen zúčastnily módní soutěže. Vítězky získaly zájezd pro dvě osoby do města, které nikdy nespí - New Yorku. Podívejte se na ně.

Stovky žen stály několik hodin ve frontě, aby mohly předvést před odbornou porotou svůj outfit. Soutěžilo se hned v několika kategoriích. Například: nejlépe oblečená žena, nejkreativnější klobouk či nejelegantnější outfit.

Velmi zajímavý model jedné ze soutěžících
Velmi zajímavý model jedné ze soutěžících

Nejlépe oblečenou ženou soutěže se nakonec stala Annmarie Blennerhasset (32), která zvolila zelinkavé vintage šaty a smetanový klobouk. Nám v redakci připomíná její klobouk obrovský žampion se zelenou mašlí.

Vítězka prozradila, že si šaty s kloboukem koupila před rokem za cca 1800 Kč. "Neměla jsem příležitost si je někam vzít, protože jsem byla těhotná a teď se celý můj život točí kolem miminka," doplnila vítězka, která se v šatech cítila jako legendární Grace Kelly.

Cenu za nejkreativnější klobouk získala Suzanne O'Brien. Klobouk, který na sobě nesl repliku věže s hodinami, vyráběla společně se svým otcem.

Nejelegantnější outfit na sobě měla Danielle Gingell. Šaty v kombinaci s kloboukem připomínaly zelenou láhev od piva. Přesto se i tato dáma podívá do New Yorku.

Fotografie vítězek i některých zúčastněných naleznete v naší galerii.