Chraňte svůj zrak: Stylové brýle Guess s 59% slevou! | Pro ženy | Blesk.cz

Chraňte svůj zrak: Stylové brýle Guess s 59% slevou!

6. června 2013 | 13:19
Prezentace klienta |

Snad už se nám blíží léto! Záleží vám na tom, aby jej vaše oči přežily bez úhony? protože pozor! I oči jsou na sluneční paprsky velmi citlivé! Pak si pořiďte kvalitní brýle. Třeba Guess s neuvěřitelnou slevou.

Jak si vybrat sluneční brýle?

Základem všeho je, nezáleží tady na značce, vybrat si sluneční brýle tak, aby vám správně seděly. Ale není to jednoduché. Přečtěte si našich pár rad, aby vám padly jako ulité:

Úzký obličej – vybírejte si spíše úzké brýle, které budou vždy korespondovat s šířkou hlavy.

Kulatý obličej – sáhněte po oválných nebo rovných, sedět vám budou i protáhlé „kočičí“ tvary. Vyvarujte se kulatých obrouček a stylu à la Jackie Onassis. Ty by totiž ještě více zdůraznily kulatost vaší tváře!

Oválný obličej – máte výhodu, protože vašemu typu obličeje sluší takřka všechny tvary slunečních brýlí…

Hranatý obličej – slušet vám budou brýle atypických tvarů nebo s velmi úzkými obroučkami.

Blíží se slunečné dny a e-shop www.italiedoskrine.cz přichází s další skvělou nabídkou. Luxusní a kvalitní značku Guess si v běžném kamenném obchodě nemůže dovolit každý. Ovšem na e-shopu www.italiedoskrine.cz vám to umožní. Připravili pro vás báječnou, 59% slevu na brýle Guess!

Do kvalitních brýlí je vhodné investovat více než sto korun v pochybné prodejně. Nehledě na to, že takzvané "no name" brýle většinou nemají kvalitní (nebo mají nepravdivě uvedený) UV filtr, který vám může naopak jen uškodit!