Povlečení, polštářky, plyšáci. Dopřejte si příjemný spánek s kolekcí Timeless! | Pro ženy | Blesk.cz

Povlečení, polštářky, plyšáci. Dopřejte si příjemný spánek s kolekcí Timeless!

14. května 2019 | 00:00
Prezentace klienta |

Odměňte se každý večer dokonalým odpočinkem. Jemné tóny povlečení vnesou do každé ložnice vytoužený klid a harmonii. Seznamte se s Timeless kolekcí SCANquilt.

V příjemném povlečení, které vás jemně pohladí, se zkrátka dobře usíná.

Pohodlné lenošení s polštářky
Pohodlné lenošení s polštářky
Autor: Silex

Nezapomeňte na dekorační polštářky s drobnými vzory, skvěle podtrhnou jednoduchou barevnost přikrývek a při čtení vaší oblíbené knížky vám jemně podepřou hlavu, není nad příjemné lenošení.

Saténové povlečení NEMUSÍTE ŽEHLIT!
Saténové povlečení NEMUSÍTE ŽEHLIT!
Autor: Silex

Saténové povlečení NEMUSÍTE ŽEHLIT!

BAVLNĚNÝ SATÉN je vysoce kvalitní tkanina v atlasové vazbě vyrobená z jemných přízí z dlouhovlákné česané bavlny, která má nižší mačkavost, je splývavější a hladší. Při vypnutí po praní a sušení v závěsu se velmi snadno žehlí. Nežehlivý SATÉN PLUS a SATÉN DESIGN patří k tomu nejkvalitnějšímu, co Vám můžeme nabídnout. Vysoce hladká atlasová tkanina vytváří jemný přirozený lesk, speciální nežehlivá úprava zajišťuje nejvyšší schopnost regenerace vláken po vyprání, proto povlečení nevyžaduje při sušení v závěsu žádné žehlení.

Autor: Silex

Pojďte si s námi hrát… Plyšáci FRIEND CRAFTHOLIC jsou kamarádi pro děti i dospělé. Veselý zajíc Rab, zadumaný medvěd Sloth, šibalský kocour Korat nebo mlčenlivá opice Loris. Každý je jiný, jedinečný, dokonalý pro hrátky v postýlce.  Sametový plyšák FRIEND je mimořádně jemný, na pohled i na dotek příjemný tvor, který se zrodil v tokijském designovém studiu Accent, aby pod značkou CRAFTHOLIC potěšil všechny generace bez rozdílu věku nebo pohlaví. Exkluzivně pouze v síti prodejen a e-shopu SCANquilt.

Autor: Silex

Více na www.scanquilt.cz