Boty jako Meghan Markle nebo Diana? Podobné můžete mít i vy! | Pro ženy | Blesk.cz

Boty jako Meghan Markle nebo Diana? Podobné můžete mít i vy!

30. ledna 2019 | 06:00

Styl královské rodiny budeme vždy obdivovat. V některých případech není ani tak těžké najít podobné kousky, jako nosí její krásné členky. My jsme se zaměřily na botník princezny Diany, vévodkyně Kate a Meghan Markle a pro starší ročníky i na boty královny Alžběty II. Jaké boty u nich najdete?

Nejčastější obuví, kterou můžeme na členkách královské rodiny vidět, jsou jednoznačně lodičky. Mají je v mnoha provedeních, nejoblíbenější však jsou černé a béžové. Je to zejména kvůli tomu, že i boty podléhají královskému protokolu. Měly by být uzavřené a ladit se zbytkem outfitu.

Meghan Markle čas od času toto pravidlo poruší. Vidět jsme ji mohli i v otevřených botách. Na královské cestě v Austrálii v letních sandálkách a aktuálně na představení Totem v minimalistických sandálkách na podpatku. My ji milujeme právě i za to občasné porušování pravidel. 

Meghan porušila módní pravidlo a vzala si otevřené boty.
Meghan porušila módní pravidlo a vzala si otevřené boty.

Všechny dámy nosí nejčastěji podpatky, ale to samozřejmě nejde pořád. I ony si rády odpočinou. To je přesně důvod, proč Diana volila nižší podpatky a vysoké jehly si nechávala jen pro některé příležitosti.

Kate pravidla neporušuje a raději zvolí boty na korkovém klínku nebo takové, které odhalují jen patu. I ona však nedávno překvapila mohutnější obuví ve vojenském stylu. Boty zvolila na návštěvu Komunitního centra zahradničení. Byla to nečekaná, ale příjemná změna stylu.

Vévodkyně Kate se raději drží pravidel.
Vévodkyně Kate se raději drží pravidel.

Královna Alžběta zase nikdy vysoké podpatky nenosila, vždy volila zlatý střed. Dnes ji můžete vidět střídat maximálně troje boty. Kotníkové, když je velká zima, a pak dvoje lodičky. Jedny obyčejné a druhé, které jí všichni závidíme: model na nízkém podpatku od značky Gucci v přepočtu za 15 tisíc korun. Když se ženy z královské rodiny rozhodnou jít úplně bez podpatků, volí mokasíny jako Meghan nebo Diana.

Princezna Diana měla ráda pohodlí, stejně jako královna Alžběta II.
Princezna Diana měla ráda pohodlí, stejně jako královna Alžběta II.

Pokud si mohou dovolit sportovnější styl, nebojí se obout ani tenisky. Jedny z posledních obula Meghan na první královské cestě, zvolila značku Veja a boty za 3000 korun. Podívejte se na všechny boty, které jsou v královské rodině oblíbené, a také na to, kde můžete koupit podobné kousky:

Autor: Markéta Luštincová