Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Jasno 18°C

Luxusní boty za pár kaček? Kozačky teď letí!

8. listopadu 2012 | 16:00

Nosí je světové celebrity, obyčejné ženy a v poslední době je adorují i muži! Kozačky. Nestárnoucí módní trend, kterým vezmeme za vděk vždy, když rtuť teploměru neúprosně klesá.

Trendy v tomto podzimním kousku obuvi se příliš nemění. V podstatě je na vás, jak se s tímto prvkem ve svém šatníku vyrovnáte, zda-li budete preferovat spíše pohodlí v podobě "placatých" bot, nebo luxusní vzhled s botami na podpatku.

Dnes v módních řetězcích seženete i kozačky s podpatkem, který plní více než základy stylu! Protiskluzové podrážky vám zaručí téměř 100% bezpečnost! Tedy ovšem pokud dodržíte základní pravidla!

Stylové kabáty: Exkluzivní i za pár stovek!

Nikdy si nekupujte boty, které vám dokonale nesednou, neříkejte si, že se roztáhnout, nebo naopak, že do nich budete nosit tlustou ponožku. Měly by být vždy z kvalitního materiálu a s ohledem na počasí i vyteplené! Také nikdy nezapomeňte schovat účet! Může se totiž hodit!

Černá klasika

Milujete klasiku, občas podtrženou nějakým zvlášť zajímavým prvkem? Zkuste boty s leopardí podrážkou a podpatkem, vysoké, jezdecké kozačky, nebo matné boty s masivním podpatkem!

boty spoje

Rozbijte nudu

Červená, modrá, oranžová. Hlavní a top trendy barvy letošního podzimu. Pokud máte odvahu, zařaďte tyto veselé barvy i do svého botníku! Nikdo vás už nepřehlédne a i nudný den bude hned veselejší!

boty spoje

Hnědá je nová černá

Všechny odstíny této, čím dál oblíbenější barvy, jsou v kurzu. Skvělé vypadá khaki, světle hnědá v kombinaci s černou, nebo tmavá, přírodní kůže. Je na vás, jak se s tímto trendem popasujete!

boty spoje

INSPIRUJTE SE V NAŠÍ FOTOGALERII!

Autor: Eva Dvořáková