Slaďte se! Fantastický styl podle slavných párů | Pro ženy | Blesk.cz

Slaďte se! Fantastický styl podle slavných párů

7. listopadu 2012 | 07:00

Myslíte si, že manželé Beckhamovi nebo Beyoncé a Jay-Z vypadají tak dobře jen díky drahým hadříkům? Chyba lávky! Módní pravidlo č. 1 říká: Všechno se dá s úspěchem napodobit. Levněji.

Městský styl Evy Mendes a Ryana Goslinga

Náš nejoblíbenější pár. Oba figurují na vrcholech hollywoodských žebříčků krásy a oba se oblékají bezchybně. Přitom jim stačí vhodně zvolené střihy, základní barvy a kvalitní materiály.

Eva jako správná hollywoodská kráska sází na velké brýle a vysoké podpatky. My jsme vybrali outfit, ve kterém vyrazila na nákupy v pohodlnějších botkách na klínu.

...

Ryan nosí úzké džíny, košile a švihácký úsměv. Chcete svého partnera „vystajlovat“ podle něj? Vsaďte na kombinaci různých barev denimu a na kožené doplňky.

...

Sportovně jako Beyoncé a Jay-Z

Tahle hudební dvojka nás nepřestává fascinovat. Na červeném koberci září Beyoncé v úchvatných róbách a Jay-Z si vybírá skvěle střižené obleky, ale i ve volném čase jsou prostě k sežrání.

Beyoncé tentokrát navrstvila dvě bundičky z různých materiálů, doplnila je trendy brýlemi a nezbytnými velkými kruhy. Pamatujte – v jednoduchosti je krása.

...

Jay-Z zbožňuje sluneční brýle, skejťácké mikiny, sportovní hodinky a tenisky. Jeho ležérní styl zvládne určitě i ten váš!

...

Elegantní podle manželů Beckhamových

Stylové ikony dneška žijí v L.A., ale oblékají spíš se v uhlazeném britském stylu. Takhle se sladili na audienci u královny Alžběty II., která Davidovi za jeho fotbalové úspěchy udělila titul „sir“.

Victoria miluje jednoduché střihy a černou. Ta bude slušet i vám, pokud ji oživíte zajímavými detaily. My jsme místo tzv. fascinátoru zvolili čelenku od české designérky Jane Bond.

...

David je mimo fotbalové hřiště dokonalý elegán. Pro slavnostní příležitost si navlékl frak, nasadil cylindr a uhladil vlasy. Čas vytáhnout vašeho muže na bál, nemyslíte?

...

Autor: Marie Barvínková