Módní horor na Emmy! Tohle jsou nejhůř oblečené celebrity | Pro ženy | Blesk.cz

Módní horor na Emmy! Tohle jsou nejhůř oblečené celebrity

25. září 2012 | 10:15

Letošní předávání prestižních cen Emmy 2012 nebylo jen přehlídkou krásných rób, ale i těch, které měly raději zůstat ve skříni. Podívejte se, komu to "slušelo" nejméně!

Americká herečka Lena Dunham (26), která byla nominována za nejlepší ženský herecký výkon v komediálním žánru, výběr slavnostního modelu naprosto nezvládla.

Dramatická krajka je sice v kurzu, ale příliš dlouhé a objemné šaty sošné Leně vůbec nesedí. Ano, je to Prada. Ale skutečně byste si vzala model, ve kterém byste vypadala jako krabice jen proto, že nese nášivku legendární italské módní značky?

Její kolegyně Zosia Mamet (24) by si měla také najmout nového stylistu. V černobílé róbě indického módního návrháře Bibhu Mohapatra a s nagelovanými ulíznutými vlasy vypadá zbytečně přísně a upjatě.

Herečka Portia de Rossi (39) se na červeném koberci představila v prapodivné béžové kombinéze Maison Valentino. Byla doprovodem a podporou pro svou životní partnerku – Ellen DeGeneres.

Představitelka Cersei ze seriálu Hra o trůny působila tak trochu jako Morticia z Addamsovy rodiny. Lena Headey (38) si totiž vybrala černé šaty Giorgio Armani až na zem.

To oceněná Julienne Moore (51), která na svůj věk vypadá vskutku skvěle, zvolila barevnější variantu. Zahalila se do šatů od Diora, ve kterých byla žlutá doslova od hlavy až k patě.

Známá herečka Ashley Judd (44) obrátila růžový sen v noční můru. V neforemných hedvábných šatech Carolina Herrera malinové barvy a s vlasy natupírovanými do neskutečné výšky vypadala tak trochu jako velká cukrová vata. Vrcholem byla obří mašle zavázaná za krkem.

Autor: luh, lena