Nosíte ráda culík? Podívejte se na tři snadné účesy, které z něho můžete vytvořit!

 • 720p480p360p240p
  10. června 2017 | 06:00

  Když přijde na účesy, hledáme tu nejsnadnější variantu, která nezabere moc času, ale bude vypadat efektně. Takové kouzlo můžete vytvořit jen pomocí té správné gumičky a pár pinetek.

 • Elegantní drdol z culíku

  Na drdol s nádechem elegantnosti potřebujete neviditelnou gumičku, která vypadá jako telefonní šňůra. Kolem vlasů se totiž krásně obtočí a je průhledná, takže není skoro vidět. Navíc je k vlasům šetrná a culík vypadá objemnější.

  Drdol vytvoříte tak, že si učešete klasický nízko posazený culík. Gumičkou obtočte vlasy, ale nakonec je úplně nevytahujte, stačí jen do půlky. Vznikne vám drdol, ten připevněte pinetkami k hlavě.

  Na postup se podívejte ve videu:

  720p 480p 360p 240p
  Účesy z culíku: Snadné a efektní • VIDEO: 

   

 • Klasický culík trochu jinak

  I culík je účes! O úroveň výš ho ale můžete povýšit tím, když si vlasy nejdříve natočíte. Ideální je natočit je žehličkou, protože můžete natáčet větší prameny a výsledkem budou ležérní vlny. Ty sepněte gumičkou a jedním pramenem vlasů gumičku obtočte a připevněte pinetkou. Nebo můžete culík provléct dírou ve vlasech nad gumičkou a vznikne zajímavý účes. 

   Na postup se podívejte ve videu:

  720p 360p
  I obyčejný culík může být trendy! • VIDEO: 

 • Ledabylý drdol

  Kadeřníci mají v rukávu samozřejmě spoustu triků, jak vytvořit dechberoucí umělecké dílo s vlasy. Mezi takové triky patří ten s elastickou gumičkou a dvěma pinetkami. Tyto gumičky by vlasy tahaly, proto můžete na gumičku navléct dvě pinetky, a culík tak pomocí gumičky obtočit. Culík si přidržte rukou, pinetku zapíchněte do vlasů, obtočte culík a na druhé straně připevněte druhou pinetku. Vlasy můžete pak ledabyle připevnit pinetkami k hlavě a vznikne vám ležérní drdol!

  Na postup se podívejte ve videu:

  720p 480p 360p 240p
  Kadeřnický trik, aby gumička netahala vlasy • VIDEO: 

Autor: luh
Klíčová slova: trendy, krása, VIDEO, účes, účesy
Diskuse ke článku
.
1080p 720p 360p