Neděle 3. března 2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela
Oblačno 11°C

Zpěvačka Mista radí, jak si správně nalíčit dekolt

Mista vás tentokrát naučí, jak si konturovat dekolt
30. prosince 2015 | 12:00

Chystáte se na velkou silvestrovskou párty nebo ples? Pak určitě nesmíte vedle dokonalého líčení, účesu a šatů zapomenout ani na svůj dekolt. Zpěvačka Mista a make-up artistka značky Rouge Bunny Rouge Veronika Šorfová vám v novém dílu MistaFashion předvedou, jak je úprava dekoltu stěžejní, a naučí vás, jak si ho dokonale vykonturovat.

Ke konturování dekoltu potřebujete pouze čtyři produkty. Tmavý a světlý odstín make-upu, pro zvýraznění kontury tekutý rozjasňovač a dobrý štětec.

Pro lepší efekt nezapomeňte zvolit správný odstín rozjasňovače dle tónu pleti, příležitosti, ale také barvy šatů. Nevěstám bychom doporučily odstín růžový nebo bílý a pro krásně opálenou pleť odstín bronzový. Ve videu make-up artistka Veronika Šorfová použila odstín růžový.

A pak už jen postupujte přesně tak, jak je ukázáno ve videu:Jste fanouškem zpěvačky Misty a seriálu MistaFashion? Pak sledujte Bleskprozeny.cz, kde se každý druhý týden ve čtvrtek objeví exkluzivní video, ve kterém vám zpěvačka Mista se svým týmem profesionálů radí v oblasti krásy a módy.

Diskuse ke článku
.
Související články