Tělový olej, krém nebo suflé? Hlavně se namažte hned po osprchování! | Pro ženy | Blesk.cz

Tělový olej, krém nebo suflé? Hlavně se namažte hned po osprchování!

 • description
  description
  description
  description
  29. prosince 2015 | 06:00

  Chladné počasí a výkyvy teplot naší pokožce nesvědčí. Proto je dobré ji po koupeli každý večer pořádně vyživit a dodat jí vlhkost. Stačí si jen vybrat účinné přípravky. Jaké sednou vaší pokožce nejlépe?

 • Mléko do sprchy

  Hydratační tělové mléko do sprchy Nivea, 127 Kč
  Hydratační tělové mléko do sprchy Nivea, 127 Kč
  Vadí vám pocit mastné pokožky po namazání tělovým mlékem nebo olejem? Sáhněte po tělovém mléku do sprchy. Po umytí ho stačí nanést na mokrou pokožku, opláchnout vodou… A je hotovo! Příjemně hydratuje, ale nezanechává pocit mastné kůže, což je jeho hlavní výhodou. Nemusíte tak čekat, až se vstřebá, klidně se můžete hned obléct a vyrazit. Jen pozor v koupelně! Vana i sprchový kout po použití tohoto produktu nebezpečně kloužou.
 • Tělové oleje

  Tělový olej Mojito, Saloos, 119 Kč.
  Tělový olej Mojito, Saloos, 119 Kč.
  Pokud jste se rozhodla vyměnit alespoň část kosmetiky za tu přírodní, jsou pro vás oleje ideální alternativou tělového mléka. Zpravidla obsahují mnoho vitaminů a výživných látek, takže o pokožku přirozeně pečují. Jen je potřeba nanášet je opravdu okamžitě poté, co opustíte koupelnu, dokud je pokožka ještě vlhká. Jedině tak můžou oleje vlhkost v kůži uzamknout, a tím pokožku hydratovat.
 • Tělové mléko

  Tělové mléko Aroma Rituals, Dermacol, 99 Kč.
  Tělové mléko Aroma Rituals, Dermacol, 99 Kč.
  Naprostá klasika, která prošla rukama snad každé z nás: tekutý krém na tělo, který má za úkol hydratovat a ošetřit kůži vysušenou koupáním, sprchováním, návštěvami plaveckého bazénu nebo sauny. Tato kategorie má bezesporu mnoho zástupců – včetně přípravků vhodných pro alergiky nebo těch úplně přírodních.
 • Tělová másla, jogurty a suflé

  Tělové máslo, The Body Shop, 299 Kč.
  Tělové máslo, The Body Shop, 299 Kč.
  Produkty, které byste donedávna hledala jen v kuchyni, si plíživě našly místo i v našich koupelnách. Své trefné názvy si nevysloužily ničím jiným než svou konzistencí, která nápadně připomíná dobroty z lednice. Zatímco hutná tělová másla se hodí pro milovnice opravdu vyživujícího pocitu, jogurty a suflé mají lehčí texturu a nejsou tak mastné.
 • Jak správně promastit pokožku

  Pleť je nutné pořád mazat a mazat.
  Aby všechny produkty správně fungovaly, je potřeba se namazat do pěti minut od opuštění koupelny. Vlhká a rozpařená kůže účinné látky lépe vstřebává, ať už použijete jakýkoli přípravek.

   

Diskuse ke článku
.