Středa 29. listopadu 2023
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Zataženo, sněžení 1°C

Tělový olej, krém nebo suflé? Hlavně se namažte hned po osprchování!

 • 29. prosince 2015 | 06:00

  Chladné počasí a výkyvy teplot naší pokožce nesvědčí. Proto je dobré ji po koupeli každý večer pořádně vyživit a dodat jí vlhkost. Stačí si jen vybrat účinné přípravky. Jaké sednou vaší pokožce nejlépe?

 • Mléko do sprchy

  Hydratační tělové mléko do sprchy Nivea, 127 Kč
  Autor: archiv firmy
  Vadí vám pocit mastné pokožky po namazání tělovým mlékem nebo olejem? Sáhněte po tělovém mléku do sprchy. Po umytí ho stačí nanést na mokrou pokožku, opláchnout vodou… A je hotovo! Příjemně hydratuje, ale nezanechává pocit mastné kůže, což je jeho hlavní výhodou. Nemusíte tak čekat, až se vstřebá, klidně se můžete hned obléct a vyrazit. Jen pozor v koupelně! Vana i sprchový kout po použití tohoto produktu nebezpečně kloužou.
 • Tělové oleje

  Tělový olej Mojito, Saloos, 119 Kč.
  Autor: archiv firem
  Pokud jste se rozhodla vyměnit alespoň část kosmetiky za tu přírodní, jsou pro vás oleje ideální alternativou tělového mléka. Zpravidla obsahují mnoho vitaminů a výživných látek, takže o pokožku přirozeně pečují. Jen je potřeba nanášet je opravdu okamžitě poté, co opustíte koupelnu, dokud je pokožka ještě vlhká. Jedině tak můžou oleje vlhkost v kůži uzamknout, a tím pokožku hydratovat.
 • Tělové mléko

  Tělové mléko Aroma Rituals, Dermacol, 99 Kč.
  Autor: archiv firem
  Naprostá klasika, která prošla rukama snad každé z nás: tekutý krém na tělo, který má za úkol hydratovat a ošetřit kůži vysušenou koupáním, sprchováním, návštěvami plaveckého bazénu nebo sauny. Tato kategorie má bezesporu mnoho zástupců – včetně přípravků vhodných pro alergiky nebo těch úplně přírodních.
 • Tělová másla, jogurty a suflé

  Tělové máslo, The Body Shop, 299 Kč.
  Autor: archiv firem
  Produkty, které byste donedávna hledala jen v kuchyni, si plíživě našly místo i v našich koupelnách. Své trefné názvy si nevysloužily ničím jiným než svou konzistencí, která nápadně připomíná dobroty z lednice. Zatímco hutná tělová másla se hodí pro milovnice opravdu vyživujícího pocitu, jogurty a suflé mají lehčí texturu a nejsou tak mastné.
 • Jak správně promastit pokožku

  Pleť je nutné pořád mazat a mazat.
  Autor: profimedia.cz
  Aby všechny produkty správně fungovaly, je potřeba se namazat do pěti minut od opuštění koupelny. Vlhká a rozpařená kůže účinné látky lépe vstřebává, ať už použijete jakýkoli přípravek.

   

Diskuse ke článku
.