3 způsoby, jak během pár minut zachránit mastné vlasy | Pro ženy | Blesk.cz

3 způsoby, jak během pár minut zachránit mastné vlasy

 • Máte mastné vlasy? Víme, jak to během pár minut napravit.
  19. června 2014 | 12:00

  Všechny to dobře známe, v letním horku se nám vlasy mastí mnohem rychleji než kdy jindy. Někdy se stane, že ráno vypadají ještě dobře, ale odpoledne vypadáme, jako by nás někdo polil olejem. Co ale s tím, když nemáme čas nebo možnost si během dne vlasy umýt?

 • Papírový kapesníček jako první pomoc


  kapesníčky
  Svých mastných vlasů jste si všimla někde ve výloze nebo v zrcadle během nakupování? Jako první pomoc vám poslouží obyčejné papírové ubrousky nebo kapesníčky. Zaběhněte do zkušební kabinky nebo někam na toaletu, abyste měla klid, rozdělte kapesníček na jednotlivé vrstvy a každou jemně přitlačte na mastné vlasy. Kapesníček přebytečnou mastnotu nasaje, což na něm bude i vidět.
 • Pudr jako záchrana


  Sypký pudr Ideal Flawless, Avon, 171 Kč
  Jen málokterá žena nosí v kabelce suchý šampon, kdyby jej náhodou někdy potřebovala, ale pudr máme asi každá. A právě obyčejný pudr nám může skvěle posloužit při záchraně našeho účesu. Vlasy jím poprašte těsně u kořínků, lehce promasírujte a za pomoci hřebínku vyčešte. Pudr, stejně jako suchý šampon absorbuje přebytečnou mastnotu z vlasů a vy se budete cítit mnohem lépe.
 • Stylingový klam


  Vlasy
  Máte-li dlouhé vlasy, není nic jednoduššího, než si vlasy rychle sepnout do vysokého drdolu a nikdo noc nepozná. Máte-li naopak kratší vlasy, na kterých je mastnota bohužel více vidět, zaběhněte do drogerie a pořiďte si vlasový gel nebo vosk. Vlasy nagelujte dozadu, vytvořte tzv. mokrý vzhled, který je v létě hodně trendy a máte vyhráno.

Klíčová slova: krása, trendy, vlasy, mastné vlasy
Diskuse ke článku
.