Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 18°C

Trendy účesy podle vévodkyně Kate: Zvládnete je i vy!

 • Kate Middleton si potrpí na přirozené a jednoduché účesy.
  25. května 2014 | 06:00

  Od doby, co se Kate stala partnerkou a později manželkou prince Williama, je z ní módní ikona, ke které vzhlíží téměř každá žena. Nás nejvíce baví její jednoduché a elegantní účesy, které si zvládne každá žena vytvořit sama doma. Poradíme vám, jak na ně!

 • Elegantní culík

  Kate Middleton
  Autor: profimedia.cz
  Vždy usměvavá vévodkyně Kate se minulý týden blýskla v bleděmodrém kabátku od Alexandera McQueena, ke kterému si učesala elegantní culík. Ten si hravě vykouzlíte i vy sama doma před zrcadlem.

  Postup

  Nejdříve si důkladně pročešte vlasy, aby byly dokonale lesklé a nevytvářely nevzhledné hrbolky. Poté hřebenem oddělte část vlasů těsně nad krkem a zbylé pomalu pročesávejte, jako když češete culík. Připravte si tenkou, nejlépe průhlednou gumičku a culík upevněte. Dále culík rozdělte zhruba na 4-5 částí podle toho, jak máte husté vlasy a každý pramen natočte kulmou. dejte si pozor, ať všechny části točíte na stejnou stranu, aby byl výsledný efekt dokonalý. Nakonec vezměte volnou, spodní část vlasů, omotejte ji kolem gumičky a zafixujte tenkými sponkami v barvě vlasů.

 • Sepnuté vlasy

  Catherine se v rolí vévodkyně cítí perfektně
  Autor: EPA, Reuters, ČTK, Profimedia.cz
  Vévodkyně Kate si velmi často potrpí na žensky sepnuté vlasy s natočenými konci, které ve finále ozdobí luxusním kloboučkem.

  Postup

  Vlasy nejprve vyžehlete nebo vyfoukejte přes kulatý kartáč, aby byly dokonale rovné. Poté je rozdělte zhruba na pět částí a konce každé z nich natočte kulmou. Nakonec vezměte z zleva i zprava pramen vlasů a vzadu je sepněte sponkami v. Dle příležitosti a typu outfitu můžete spoj pramínku odzdobit umělou květinou, mašlí nebo blýskavou sponou.

 • Přirozené vlny

  Vévodkyně Kate se poprvé od skandálu s nahými fotkami ukázala na veřejnosti a zářila úsměvem
  Autor: profimedia
  Vévodkyně Kate nejčastěji sází na přirozenost, proto ji nejčastěji můžeme vidět s rozpuštěnými, lehce zvlněnými vlasy. Tento jednoduchý účes si zamilovaly ženy po celém světě.

  Postup

  V první fázi vlasy opět nejprve vyžehlete dohladka a pěšinku posuňte lehce na libovolnou stranu. Poté do vlasů vetřete termoochranný přípravek, opět je rozdělte zhruba na 5 částí a pomocí kulmy natočte. Vždy točte vlasy směrem ven, opačně byste docílily účesu alá 30. léta. Lokny lehce prohrábněte prsty, nikdy nerozčesávejte, protože byste porušily jejich strukturu. Nakonec celý účes zafixujte lakem na vlasy.

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...