Všechny barvy podzimu: Laky na nehty které musíte mít! | Pro ženy | Blesk.cz

Všechny barvy podzimu: Laky na nehty které musíte mít!

22. října 2013 | 07:00

Spadané listí, svařené víno, šedivá obloha a vonící hlína - takové jsou barvy podzimu. Touto jednoduchodstí se nechali inspirovat slavní módní návrháři a na přehlídkách podzimní kolekce představili laky na nehty v barvách přírody.

Zapomeňte letošní podzim na zdobení nehtů! Trendy jsou syté barvy bez jakýchkoliv doplňků. A jaké že odstíny se tedy vlastně budou nosit?

Víno a pomeranče

La Laque Couture - Orange Afrique, YSL, 550 Kč
IN jsou letos laky v odstínech sytě oranžové, ocelově šedé nebo vínově rudé. Nahrazují tak letní pastelové barvy a vyloženě si říkají o pošmourné podzimní dny.

Zástupcem číslo jedna je zářivě pomerančový Yves Saint Laurent v odstínu Orange Afrique. Zahřeje vás už pouhým pohledem na vaše nalakované nehty.

Lesk a mat přehlídkového mola

Kromě přírodních barev se na módních přehlídkách objevily také zářivé laky plné flitrů a odlesků, které budou ideální na halloweenské párty nebo vánoční večírky. Vyzkoušejte jakýkoliv z odstínů Sally Hansen - Diamond Strength se speciálním složením a obsahem diamantového prášku pro výživu vašich nehtů.

Matte Coat, OPI, 330 Kč
Matné nehty pro změnu oceníte při přípravě na plesovou sezónu. Pamatujte, že výrazné, lesklé laky působí lacině, zatímco s matným svrchním lakem si můžete dovolit sáhnout i po černých nebo temně modrých odstínech.

Tip redaktorky: Naprosto jsem si zamilovala matující Top Coat od  L´Oréal Paris, který rychle schne a výrazně prodlužuje trvanlivost laku. Právě na černém podkladu vypadá prostě úchvatně!


Teplé vs. studené

Colorama Vintage Leather - Tanned and Ready, Maybelline, 59,90 Kč
Krásné podzimní odstíny laků na nehty, které spadají do kategorie teplých barev, nabídla nová kolekce laků Colorama od Maybelline. Jejich odstíny jsou inspirované koženými doplňky z new yorských módních přehlídek a vypadají velmi stylově.

Studené ocelové odstíny jsou skvělým doplňkem k outfitům výrazných barev. Báječně se hodí například k červeným nebo námořnicky modrým topům. Vyzkoušejte třeba NailWear Pro od Avonu v odstínu Untamed, z limitované kolekce Podzim 2013.


Více laků, které jsou letos na podzim IN naleznete i s informací o ceně v naší fotogalerii. Který se líbí právě vám?