Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Nestyďte se za větší zadeček: Udělejte z toho přednost!

22. srpna 2013 | 11:00

Trápí vás větší pozadí a snažíte se ho co nejvíce schovat po volné sukně a kalhoty? Chyba! Na svůj zadeček byste měla být pyšná a udělat z něj vaši přednost. Vezměte si příklad ze slavných žen, kterým příroda nadělila do zadních partii, ale ony jsou na to hrdé.

...
Nejslavnější zadek na světě

Zpěvačka, herečka a tanečnice Jennifer Lopez na svém kypřejším zadku postavila kariéru. Již několik let je její zadnice považována za nejvíce sexy v celém Hollywoodu. A JLo je na to patřičně hrdá.

Jenn denně maká v posilovně, aby si udržela pevné a krásné "půlky". Dělá prý speciální dřepy a cviky s činkami, které jsou jejím tajemstvím. Svůj "poklad" má pojištěný na neuvěřitelných 7 miliard korun.


Exotické proporce

...

Nádherná zpěvačka Beyoncé se za svůj větší zadeček rozhodně nestydí, naopak. Je na něj patřičně hrdá a udržuje si tu správnou velikost pravidelným běháním do schodů.

I po porodu dcery Blue Ivy vypadá exotická zpěvačka stále výborně a výrazně vybočuje z řady "anorektických" kolegyní. A rozhodně jí to na kráse ani na kšeftech nijak neubírá. Nedávno nafotila pro H&M letní kampaň plavek a plážových doplňků, která měla obrovský úspěch.

...
Na sexy zadek sbalila fotbalistu

Latinskoamerická zpěvačka Shakira má pověst sexy dračice. Ovšem sama tvrdí, že svoje tělo dlouhou dobu nenáviděla. "Mám malá prsa a nechápu, jak o mě někdo může říkat, že jsem sexy a krásná," vyjádřila se zpěvačka. Později se prý naučila svůj větší zadeček milovat a teď je na něj dokonce pyšná.

Nádherná zpěvačka s blond hřívou nedávno porodila syna Milana, kterého má se slavným fotbalistou Piquém. I po porodu dokáže na koncertě rozvlnit své ženské křivky a to opravdu zážitek.

...
Český showbyznys je krutý

Zpěvačka a porotkyně poslední Superstar Ewa Farna má podobné proporce jako výše zmiňované krásky. Co je někde považováno za sexy, může být na jiném místě trnem v oku. Mladá zpěvačka často čelí útokům na její kypřejší tvary.

My v redakci si myslíme, že jí to ohromně sluší. A ještě víc se nám líbí, že si Ewa z hloupých narážek nic nedělá. "Pro český šoubyznys mám prostě moc velký zadek," prohlásila zpěvačka.

Těmito čtyřmi kráskami samozřejmě výčet slavných žen s větším zadečkem nekončí. Kypřejšími zadními partiemi se může pochlubit i zpěvačka Nicki Minaj, tenistka Serena Williams, modelka Kate Upton, hvězda reality show Kim Kardashian nebo třeba zpěvačka Mariah Carey.

Po čem muži touží? Po ženském zadku!

 

 

Diskuse ke článku
.
Související články