Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C

Nalakujte si dokonalé nehty, jaké nosí i Katy Perry? Víme, jak na to!

12. dubna 2012 | 06:21

Už jste slyšeli o pukajícím laku, který na vašich nehtech vytvoří jemné prasklinky? Nebo o tom, jak lak nakapete do vody, vytvoříte obrazek, a ten pak prostě vtisknete na nehty? Ne? Pak je tento článek určen právě vám.

Ženské ruce jsou neustále pod drobnohledem, a to ať už mužů, nebo našich kamarádek a sokyň. Já si například své nehty už od útlého dětství koušu a strašlivě se za ně stydím. Jenže mi to nedá! Kdykoliv je nějaká příležitost, svoje ruce si "strčím" do pusy a hryžu. Nejde to prostě ovládnout. 

V posledních letech jsem ale přišla na to, co mi pomůže. Po nespočetně mnoho aplikacích umělých a gelových nehtů jsem to vzdala, a začala jsem si vymýšlet různé nehtové designy. 

Podívejte se na neuvěřitelné video, jak se dá pomocí laku a vody vytvořit unikátní vzor!

Jak si vytvořit unikátní vzor pomocí vody? • VIDEO: Youtube.com, hudba: Kevin MacLeod

Chtěla bych podotknout, že neumím nakreslit ani psa, nebo domeček, ale v abstraktním směru jsem našla celkem zajímavé vyžití. A hlavně, co se malého "pláténka", jako jsou právě nehty, týče.

Nicméně od té doby, co si lakuji nehty každý druhý den různými obrazci a všelijakými barvami, si je už nekoušu. Ovšem, když si je nenalakuji, zlozvyk je hned zpět a místo nehtů mám nevzhledné, krvácející paličky.

Trendy, nebo vlastně spíš inspirace by vám mohla pomoci, pokud máte podobný problém jako já. Nebo minimálně vám poslouží jako předloha, pokud se ráda staráte o své drápky.

Preferujete klasickou, nebo extravagantní manikůru?
61,1%
38,9%
Děkujeme za Váš hlas!
11 hlasů
7 hlasů

Dnes už existují spousty druhů laků, od praskajícího, který si nalakujete na libovolný podkladový lak a on vám sám vytvoří patřičný vzor, až po magnetický, kde si pomocí magnetu můžete vytvořit krásné variace. Pro šikovnější z nás tu jsou speciální laky s tenkým štětečkem, se kterým se po pečlivém tréninku dají vytvořit například zvířecí vzory, puntíky, nebo nápisy.

Další zajímavé trendy najdete v galerii!

Autor: Eva Dvořáková